מיכאל (מיקי) בבלי ז"ל

אבלים: משפחות: בבלי, לארי ורייטר.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 30.04.18, בשעה 17.00, בית עלמין גבעת שאול, בית ההספד קהילת ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת בבלי, רחוב מבוא יורם 9, ירושלים, בין השעות 09.00 – 20.00.

סגנית שר החוץ, המנהל הכללי, הנהלת משרד החוץ, העובדים והגמלאים אבלים על פטירתו של גמלאי המשרד.

האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, חבר בחבר הנאמנים ובוועד המנהל של האקדמיה.

נשיאת בית המשפט העליון, מנהלי בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את שרון לארי בבלי, שופטת בכירה בבית משפט השלום בירושלים ומשפחתה על מות אביה.

נציבות האו"ם לפליטים UNHCR אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם שניהל את משרד הנציבות בישראל בשנים 1999 – 2014.

Share Button

15 תנחומים

 1. עדנה ודוד אסיף

  למשפחת בבלי מעדנה ודוד אסיף. איננו מכירים . האזנו בדבקות מדי שבוע לתכניתו יוצאת הדופן והמרתקת של מיקי בבלי בקול המוסיקה החל מיומה הראשון. האזנו ולמדנו. נפלאו לנו עומק הבנתו ואהבתו את המוזיקה והקף ידיעותיו וכן נועם הגשתו את תוכניתו "אוסף פרטי". קבלו תנחומינו והשתתפותינו בצערכם.

 2. זיגי קופר

  איש יקר. מאזין לתכניתו בדבקות. שימח לבבות רבים בתכניותיו הנפלאות. אוצר בלום של ביצועים ומבצעים. שלח לי עשרות דיסקים עם יצירות נפלאות רק כי נרמז כי אהבתי. בהיות מיקי בן 16 נדד בטרמפים לפראד להאזין לפאבלו קאזאלס. אהבתו למוסיקה לא ידעה גבול והדביק רבים בתחביב הנפלא. חסרה לי תכניתו. תחסר לי השיחה עם האיש הנפלא. יהי זכרו ברוך.

 3. עפרה פרידמן

  הצטערתי לשמוע על פטירתו של מיקי בבלי.
  הכרתיו במסגרת תפקידו בנציבות האו״מ לפליטים.
  מיקי היה מאד רגיש ואכפתי לסבלם של מבקשי המקלט. נלחם עבורם.
  חבל על דאבדין.
  תנחומי למשפחה.
  עו״ד עפרה פרידמן

 4. אסתר קמר

  רותי היקרה, הצטערתי מאד לשמוע על פטירתו של מיקי. זכורה לי לטובה תקופת עבודתנו המשותפת באוניברסיטה כשהוא בקשרי חוץ ואני בלשכת הנשיא, בתקופת כהונתו של דן פטינקין כנשיא. אזכור תמיד את חוש ההומור שלו ואת ידידותו. גם אריה בעלי מצטרף לתנחומים. הוא היה יחד אתכם בטיול למצרים. חבל על דאבדין ולא משתכחין! בידידות, אסתר קמר

 5. משה זילבורג

  לא הכרתי את האיש, אך היה לי מאד נעים לשמוע את קולו. זה הוא סוג של קול אינטלגנטי, שעושה לך חשק להקשיב, גם אם איני "חובב" גדול של מוסיקה קלאסית. זה עתה שמעתי את סיום תכניתו ה-300 ובה הסתיים השידור בביצוע של פול רובסון בברה"מ ב-49, עם שיר הפרטיזנים היהודיים באידיש ומילותיו של המנוח "…ממש מצמרר" – לא יכולתי שלא להסכים איתו.
  תנחומי הכנים.

 6. בהירה וקס

  תנחומים למשפחה על לכתו של מיקי בבלי מאיתנו. שמעתי לפני זמן קצר את תכניתו המוסיקלית האחרונה והוכיתי בתדהמה על דבר מותו. שנים מספר עבדנו יחדיו בשגרירות בפאריס. הייתי מזכירתו האישית. איש רב פעלים הלך מאיתנו. יהי זיכרו ברוך.

 7. רחל ויוסקה אדמוני

  לרותי, עופר,שרון ותמר היקרים,
  משתתפים בצערכם וכואבים אתכם את פטירתו של מיקי ידיד אמיתי ואוטנטי, חם וחכם, ידען ורגשן, אהוב ואהוד.
  לעונג ולזכות לנו להמנות בין ידידיכם.
  קשה להפרד מידיד כמו מיקי.
  נזכור אותו תמיד בחיבה והערכה.
  רחל ויוסקה, מתי, טמי ויובל

 8. אלישע פלד

  נתקלתי באקראי במודעת האבל מטעם נציבות האו"ם לפליטים,התקשיתי להאמין , קיויתי ש"אוסף פרטי" עוד תשוב להישמע ,לאחר שהופסקה עם סגירת רשות השידור , אך לא עוד. בהאזנה לדבריו של מיקי בבלי ניתן היה להבחין בידע הרב ,בטעם המשובח ובאהבה גדולה למוסיקה ,על אלה עמדה "אוסף פרטי" כמרכיב יחודי ומקורי ב"קול המוסיקה" . שולח את תנחומי למשפחה ,לא אשכח את קולו הנעים , לא אשכח את "אוסף פרטי" .

 9. נחצ'ה- נחום גלבוע

  לרותי, עופר,שרון ותמר
  איתך ואיתכם (עפר,שרו,תמר) בהילקח ממך – מכם אבי ילדייך מיקי.
  הגעתי לקמרון – יאונדה ביוני 1969, לראשונה נאמר לי ע"י תרצה קינן ורוזין שטבון, שגרתם בשכונת "בסטוס",מיקי שירת בראשית דרכו הדיפלומטית כמזכיר ראשון אצל השגריר חביליו שגריר ישראל בקמרון. לימים כשכולנו חזרנו ארצה, הוזמנו לסעוד על שולחנה של רוזין וג'ררד שטבון, ביחד עם המהנדס ד"ר בחמס, (אני מקווה, שמבטא נכון את שמו). היה ביננו שיח חולין, הרשימה אותי מאוד התנהגותך האצילית, השיח לא נסב על שאלות של "נימוסים ונוהג". כואבת לי הליכתו של בן זוגך ואבי ילדייך, מיקי ז"ל. הפרש הגילים ביננו היה 2 שנים, זכור לי אז באותה ארוחה, שלהי ,1974 אני הייתי בסוף הדוקטורט במתמטיקה בגבעת רם, איך מיקי התפעל, לא הייתי בן הארץ,קצין בצנחנים, יליד טריפולי שבלוב, לא פסק לשאול איפה אני מוצא את הזמן, הכוחות והסבלנות, הרושם הסופי היה מאוד חיובי, דומני אז, היה לו מינוי כמזכיר ראשון באחת מארצות סקנדינביה.(הכל מהזכרון)
  בעקבות המפגש היחידי הזה נותר לי רושם עז ממך, הן מהביישנות והן השיח ביננו. צר לי על לכתו של מיקי, אמנם זו דרך בשר ודם, אך כיום, אפשר למשוך את החיים הרבה יותר מ 82 שנים. קבלי חיבוק ניחומים, ומזמין אותך לבקר בביתי, במושב לכיש, רחוב כרמים 10 , נייד 0505514648 , נחצ'ה – נחום גלבוע

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.