מיכל קראוס הנקין ז"ל

אבלים: משפחות: קראוס, הנקין, שטרן וחן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 30.12.12, בשעה 15.30, בית עלמין גדרה.
יושבים שבעה בבית משפחת קראוס, דרך הנחלים 6, גדרה.

החברים: ורדה ועירא אבירם, שרה ואיציק רפפורט, חנה גבעול, יצחק גילת, דליה ואבנר בדולח מנחמים את מירה ומוטקה הנקין ומשפחתם על מות יקירתם.

Share Button

3 תנחומים

 1. יעל ליפשיץ-מורדה

  רק עכשיו נודע לי…. ואני עדיין מתקשה להאמין… כי בתכתובת האחרונה שלי עם מיכל (ב-SMS) היא לא אמרה לי דבר… רק שאם אני מגיעה לסביבה שאקפוץ לבקר בבית החדש… ולא הגעתי לסביבה… ולא קפצתי… והפסדתי עוד כמה רגעים של שמחת חיים מיוחדת במינה עם האישה יוצאת הדופן הזו, שלמדתי לאהוב אי-שם בעת שהותי בארה"ב… ואני לא יודעת מה אומרים ברגעים כאלה של אובדן נפש יקרה מחיי האנשים הנוצרים אותה בליבם… ואני לא יודעת כיצד לנחם אלא רק לקוות שעם הזמן הכאב ירגע כמעה ויהפוך לזיכרון מלטף ואוהב ושהגעגוע ילמד לחייך כפי שמיכלי ידעה לחייך אל החיים האלו בכל הזדמנות.
  בליבי, היא שמורה לנצח. יעל.

 2. יעל

  עברה שנה… ואצלי זה מרגיש כמו אתמול… ובטלפון הנייד עדיין מופיע מס' הטלפון על שם מיכלי ("כ" דגושה) ובליבי היא חיה ונושמת כפי שהיתה…
  ועדיין איני יודעת מה לומר למשפחה: הורים, אחים, בעל וילדים – שאיבדו אותה מחייהם באמצע החיים… כי מה בעצם אומרים…? ואילו מילים יכולות להכיל את כל שהאישה המופלאה הזו היוותה עבור כל אחד ואחת מהם… – כי אם בליבי היא תקעה יתד (מבלי שהייתה חלק מחיי היומיום – אלא, רגעים של מפגשים ושיחות טלפון…), אז אצל היקרים לה מכל היא מן הסתם הייתה מוטמעת עמוק הרבה יותר… אז, מיכלי (שוב, "כ" דגושה) – אם יש עולם של "אחרי" ואם נשמתך אכן יכולה ליצור קשר עם בני תמותה שכמותינו… אני מקווה שאת יודעת עד כמה אהובה היית ונותרת… והלוואי והייתה דרך להעביר חיוך שלך ממך אל אלו שנותרו על פני האדמה הזו…
  מתגעגעת… יעל.

 3. יעל

  השבוע ביקש בני הבכור, לראות תמונות באלבום… ופתאום, מתוך דפי האלבום הישנים הביטה בי מיכל, בחיוך גדול ומלא חיים (עוד לפני שהשיניים יושרו)… ולרגע חשבתי שאם אתקשר – היא לבטח תענה לטלפון בקולה העליז ותזמין אותי לביקור בבית ה"חדש"… אבל היא לא… ואני עדיין מוצאת שהיא קופצת לביקור במחשבותי מדי-פעם, כפי שעשתה בחייה. ואני מוצאת שהיא חסרה מחיי ולו אך הידיעה שהיא שם, כשמתחשק לשמוע את קולה.
  אז כנראה שאני עדיין מתגעגת…

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


The maximum upload file size: 256 MB.
You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.