משה (מרק) ליברמן ז"ל

אבלים: אישתו: יונה, בנותיו: ציפי, רותי ודפנה ובני ביתן, אחיו: עמנואל-צבי ליבן ובני ביתו. ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 12.04.11. יושבים שבעה ברחוב הבנים 8/29, קומה 8, אשדוד.

לשכת המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל (ע.ר.), נשיאות הלשכה, הנהלתה, מוסדותיה ועובדיה מנחמים את עמנואל ליבן, יו"ר אגודת מהנדסי המכונות, על מות אחיו.

Share Button

תנחומים אחד

  1. נירית

    למשפחת ליברמן שלום !!
    אינני יודעת אם הגעתי למקום הנכון אבל עכשיו הקלדתי את השם של אחד המפקדים שלי בבסיס נעורה וגיליתי שהוא נפטר. אני מקווה שזה לא נכון. הוא היה קצין אג"ם באוגדה 78, אם אני זוכרת נכון, בשנים 1990-1991.מרק היה מיוחד במינו ועברנו תקופה די ארוכה ולא פשוטה יחד. אולי אפילו יש לי תמונה שלו אבל אני צריכה לבדוק. קשה לי להגיב למודעה כזאת ואם אתם רוצים לשמוע עוד, אתם מוזמנים לפנות אליי. נירית, קיבוץ גבת nirit@gvat.org.il

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.