נוי כהן ז"ל

אבלים: המשפחה וקיבוץ עינת.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 20.06.13, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ עינת.

Share Button

15 תנחומים

 1. רבקה

  ברוך דיין אמת.
  הלב נקרע והמוח מסרב לקלוט את האבדה.

  הייתה בובה מקסימה.
  חברה של הבת שלי מהיסוד. שעות וימים היו יחד, שיחקו יחד. ישנו יחד.
  ילדה קסומה, חייכנית , עדינה ורגישה ומלאת שמחת חיים.
  יהי זכרה ברוך!

 2. משתתף

  נוייצ'י יקרה
  הותרת אותנו המומים ואבלים
  לא יודעים עדיין איך לעכל ומה להגיד ומה לעשות
  אני מודה לך על היכרות בת קצת יותר מ10 שנים וחברות קרובה בשש השנים האחרונות.
  גיבורה שלי, במותך, המשפחה דאגה שתצווי את חייהם של שישה אנשים אחרים שזכו לקבל את האיברים שלך, גיבורה אחת.

 3. לימור זקס

  נויקי מדהימה,
  הכרתי אותך כשהיית ילדה קטנה בערך מגיל 5 עד 12 כשגרנו בקיבוץ ואני עבדתי עם אמא בבית סביון. פעמים רבות היית באה לבקר את אמא, לתת לה חיבוק חם ונשיקה ולהיות לצידה. אני נקסמתי מיופיך הפנימי והחיצוני ומשלוותך ומהקשר הקרוב שיש לך עם אמא ואף ראוי להערצה. ילדה יפיפיה, נעימה וחייכנית שרוצה רק טוב. מספוריה של אמא ומהקשר הקרוב עימה בעבודה באותה תקופה ביקרתי בביתכם ואמא הייתה גאה להראות לי את חדרך. נוי, לפני כמה חודשים טיילנו ברחבי הקיבוץ ופגשתי את אמא ואבא ושמחתי כל כך וכמובן שהם היו גאים בך וסיפרו שאת מסיימת י"ב וכבר מתגייסת לצבא והראו לי תמונה שלך וראיתי שאת לא השתנת הרבה, אותם פנים יפות ותמימות וחיוך מתוק כמו שזכרתי אותך. ביום חמישי שוב הגעתי לקיבוץ אך הפעם לנחם את הוריך היקרים ואותך לדרכך האחרונה. שמעתי הספדים של חברות ומקרים שלך ואת נשארת אותה נוי שאני הכרתי כשהיית ילדה קטנה. היום אני קשה להקל ומקווה שאחיך הגדולים יצליחו להחזיק מעמד ולתמוך בהוריהם.
  שלך לימור זקס

 4. נויה הגלעד סיבוני

  20/6/2013
  נוי יקרה נוי אהובה,
  אני מרגישה צורך להיפרד ממך כאן מעל קברך, קשה לי לדבר עלייך בזמן עבר, זה נגד הטבע שמורה צריכה להספיד תלמידה שרק לפני שלושה שבועות מלאו לה שמונה עשרה. ועוד ביום האחרון ללימודים, היום היית צריכה להתחיל חיים חדשים והכל נגדע.
  יום לפני האסון זכיתי להיפרד ממך ולומר לך שאני אוהבת אותך,ואת צחקת מתוך מבוכה התקשרתי אלייך על מנת להתייעץ איתך בנוגע למשהו, ואת מיד התנצלת על כך שלא עשית את המתכונת משום שלא הבנת את השאלות, הצעתי פתרון ואת כל כך שמחת והודית לי. בדיוק לפני שבוע הגעת לתגבור בגיאוגרפיה ישבנו ודיברנו, סיפרת לי על כך שאחיך טס להודו, ועל החולצות החדשות שקנית לאחרונה. ביקשתי שתעזרי לאלון בהידוק הדפים, ואת כהרגלך מיד נענית לבקשתי והתחלת בעבודה.
  לפני שלוש שנים התחלתי ללמד אותך, תלמידה שקטה ומופנמת. את קולך בקושי שמעתי. תמיד ישבת בטור השלישי בשולחן השלישי, תלמידה רצינית ואחראית. גם כשהיו הפרעות בזמן השיעור את אף פעם לא לקחת בהן חלק אלא תמיד כיבדת.
  נוי, כשמך כן את, פירוש שמך הוא יופי ואכן את היית התגלמות היופי והטוב לב, ניחנת ביופי פנימי וביופי חיצוני, כשביקשו ממך עזרה נענית מיד ועזרת בדרכך השקטה והנעימה תמיד דאגת לאחרים לפני שדאגת לעצמך. גם כשנתקלת בקושי מול חברי הכיתה פנית אלי בשקט ומתוך כבוד וזאת על מנת שלא לפגוע בחברייך לכיתה.
  בחודש פברואר יצאנו לסיור גיאוגרפי בצפון, הגעת לסיור עם מצב רוח מרומם ומצויידת במצלמה איכותית, בסיור הייתה אווירה כל כך כיפית, דאגת לצלם את כל חברי המגמה ואכן מיד לאחר הסיור העלית את כל התמונות לפייסבוק כדי שכולם יוכלו ליהנות מהתמונות.
  אני מרגישה שהייתה לי הזכות ללמד אותך ויותר מזה אף ללמוד ממך, את הנעימות והרוגע שתמיד הקרנת על הסובבים אותך.
  ואתם תלמידי המגמה היקרים היו חזקים ותמכו אחד בשני, המשיכו את המורשת של נוי , הרעיפו אהבה על הסובבים אתכם והיו נעימים , דברו בכבוד זה לזה. תנו מעצמכם מבלי לרצות לקבל בחזרה.
  ודבר אחרון נוי אהובה, אני רוצה לבקש ממך סליחה אם פגעתי בך ביודעין או שלא ביודעין.
  תהיי נשמתך צרורה בצרור החיים.
  ממני נויה הגלעד-סיבוני המורה לגיאוגרפיה

 5. אורנה

  כמה עצוב.איננו מכירים את המנוחה ולא את משפחתה אך הכאב והעצב של יום חמישי לא יימחק מזכרוננו.ילדיי לומדים בבית חינוך ירקון ומותה הפתאומי נגע בכל אחד ואחת מתלמידי בית הספר.ביום חמישי היה ערב שורשים בבית ספר ושם בישרו על פטירתה.רוב ההורים ישבו ללא מצב רוח עם דמעת בעיניים.קשה לקבל בשורה כזו ולהמשיך לחגוג.גם כשלא מכירים זה לא ניתן.לדמיין את הילדה היפהפייה הזו מתהלכת במגרש הבית ספר בדיוק איפה שישבנו.קורע לב.משתתפים כולנו בצערה הרב והכאב העצום של המשפחה.במותה ציוותה לאחרים לחיות.אין מילים לנחם על אבידה כל כך קשה וכואבת.ליבנו איתכם משפחה יקרה ואמיצה.יהי זכרה ברוך.
  משפחת לזריאן ממושב חגור.

 6. מיה

  לא זכיתי להכיר את נוי ומהתמונות וממה שכותבים עליה אני לומדת עד כמה היא הייתה יפה מבפנים כמו מבחוץ אך אני זכיתי שחלק ממנה ישאר איתי תמיד ובזכותה ובזכות המשפחה המדהימה שלה זכיתי למתנה הגדולה ביותר שאפשר לבקש- החיים.כולי תקווה שאוכל בחיי לנחם רק מעט את המשפחה היקרה והאצילית. המקום ינחם אתכם ולא תדעו עוד צער לעולם!

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here