נועם אבנון ז"ל

המועצה הישראלית לצרכנות מנחמת את שמואל ועופרה אבנון על מות בנם.

שושי ותומס בן אלי, הילדים והנכדים מקנדה; אשר ויינשטיין, הילדים והנכדים; ריקי ויהודה קציר, הילדים והנכדים מנחמים את שמואל, עפרה, חגית ואסף על מות יקירם.

Share Button

תנחומים אחד

  1. אשר ויינשטין

    לאחי שמואל ועופרה אבנון ..הלב כואב ומסרב לקבל…לכתו של נועם ז"ל אחייני הנערץ והאהוב על כולם ולהיותו "אגדה" עוד בחייו ידענו ולא במעט ליכולותיו ולכישרונותיו וכישוריו הפיסיים הנפשיים והאינטלקטואלים משלו אבל בעת קרות האסון המר הטראגי התברר לי דברים ונחשפו עליו דברים מדהימים על אף היכרותי את נועם בנך האהוב ולטיולים והחוויות המשותפים "כזמן איכות ופנאי" שהיו לכם דבר ביחד… שאינו בשגרת החיים בין אבא לבנו דבר שצריך להתקנא בו ולהיות "חבר, לאביו ולא רק בן לאביו .
    ולא מן המקובל והנתפס לכל בר דעת והגיון שאבא קובר את בנו" ולצערנו הרב ביותר בארצנו למדים אנו שזו "גזירת גורל" המתקיימת בחיינו במדינה הספוגה מלחמות פיגועים ומה לא! ומי כמוני אחיך אשר ויינשטין מטיב לדעת את עוצמתו והטלטלה של מות יקירכם וזיכרונכם אשר יימצא אתכם לעד ונצח נצחים זכור לי כמה היית חרד לי בעת ידיעתך לפציעתי במלחמת יום הכיפורים 10.73 (שריון חטבה 7 גדוד 188) בגזרה צפונית רמת הגולן
    הסורית וכמי שלווה אתי במשך כל תקופת הפציעה ולא קלה ,והייתה ממושכת וארוכה עד להחלמתי, ושותף היית בצערם של ההורים (אבא ואמא ז"ל))כן אני שותף בצערך העמוק ובצער כל משפחתך משפחת אבנון…ולתמיד !מחבק אתכם יהי זכרו ברוך! ולך חזק ואמץ !
    אחיך וילדי אשר ויינשטין

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *