נועם קרני (1983 – 2020)

נועם הגיע לרפאל בשנת 2010 במסגרת שירותו הצבאי בחיל-הים כקפ"ט ולאחר מכן גם כחלק מצוות פיתוח הקושחה של פרויקט בתחום הל"א עבור חיל-הים. כבר בתחילת דרכו המקצועית הראה נועם לכל הסובבים אותו מאפיינים של אישיותו הנפלאה אשר ליוו אותו במשך כל שנות העבודה הבאות שלו ברפאל. נועם שלט ברזי הטכנולוגיה של הלוחמה האלקטרונית והיווה במהרה מקור ידע עשיר ומהימן לכל נושא זה. הוא היה בעל יכולת של ראייה רחבה על הפרויקט וגם ידע לרדת לפרטים הקטנים הנדרשים למימוש כל בלוק בתכן בצורה הכי יעילה, חסכונית ומיטבית.
בזכות כל אלה ידע נועם להפגין יכולות מנהיגותיות ואכן תוך זמן קצר לאחר הצטרפותו לרפאל כעובד מן המניין בשנת 2013 הוא כבר החל להוביל עבור חיל-הים פרויקט נוסף, חדשני ומאתגר. עם השנים הפך נועם לראש מדור ל"א ולאחר מכן לראש תחום ל"א וסיגינט. בהנחייתו הונבטו עם השנים פרויקטים רבים בתחום זה.
לצד היכולת הטכנית והמנהיגותית היה נועם לחבר אהוב עבור כל הסובבים אותו. זאת בזכות האישיות החברמנית שלו, הלבביות בה התנהל כל הזמן, הדאגה החברית לכולם, מתן העזרה וטוב-הלב שהקרין כל הזמן לסביבתו.
נועם נפטר בהפתעה בתאונ​ת אופנוע בדרך לטיול שטח עם חברים.
נועם השאיר חלל גדול אחריו, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה חברית. נשארנו המומים וכואבים אחרי לכתו הפתאומי.
ליבנו עם עתליה אשתו ועם שלושת ילדיו: אורי, ניתאי ואימרי.
יהי זכרו ברוך

Share Button

תנחומים אחד

 1. ניסים יששכר טלבי

  על זה נאמר : "חבל על דאבדין ולא משתכחין".
  לבי לבי עם המשפחה ועם אביו,ידידי היקר והמיוחד.
  די לנו לראות את גזע העץ , את ידידי , האבא המיוחד האציל והיקר הי"ו והמשפחה המיוחדת, כדי להבין את האבידה הגדולה של הענף שצמח משם.
  יה"ר שספר התורה שהמשפחה מכניסה היום לבית הכנסת "הרמבם" לעדה התימנית בכפר שמאי, יהא מגדל אור וזכרון עולם לנועם קרני .
  ת.נ.צ.ב.ה.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here