נחמה רוזנסון ז"ל

בנק מזרחי טפחות מנחם את אלעד רוזנסון, עובד סניף צפת, על פטירת אמו.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 11.03.15.
יושבים שבעה ברחוב הלר חיים 12, ירושלים.

משרד פרסום בריש גלי מנחם את פרופ' ישראל רוזנסון, ראש מכללת אפרתה, על מות אשתו.

חברי הועד המנהל והמועצה האקדמית של מכללת אפרתה, ליאורה מינקה, חנה מלמד, ד"ר צבי גסטוירד, מרדכי קורן ופרופ' מני קוסלובסקי מנחמים את פרופ' ישראל רוזנסון, נשיא מכללת אפרתה והמשפחה על פטירת יקירתם.

נשות תנועת אמונה, הנהלת בית הספר לאמנויות של מכללת אמונה, המרצים, עובדים והסטודנטיות, ליאורה מינקה, יו"ר אמונה ישראל, חנה מלמד, יו"ר עמותת מכללת אמונה ועמוס ספראי, ראש בית הספר לאמניות, מנחמים את פרופ' ישראל רוזנסון, נשיא המכללה והמשפחה על פטירת יקירתם.

מכללת ליפשיץ, ד"ר יאיר ברקאי, ראש המכללה ושלמה בקיש, יו"ר העמותה, מנחמים את פרופ' ישראל רוזנסון ומשפחתו על פטירת יקירתם.

המרצים, העובדים והסטודנטיות במכללת אפרתה אבלים ומנחמים את פרופ' ישראל רוזנסון, ראש המכללה ומשפחתו על פטירת יקירתם.

רמ"א, מועצת נשיאי המכללות האקדמיות לחינוך והחברים ראשי המכללות האקדמיות לחינוך מנחמים את פרופ' ישראל רוזנסון, נשיא המכללה האקדמית אפרתה, והמשפחה על פטירת רעייתו.

Share Button

תנחומים אחד

 1. יוני מימון

  משפחת רוזנסון היקרה
  כמה הצטערתי לשמוע על מותה של אמכם היקרה!!!
  עבדתי איתה לפני 17 שנים באבלינה דה רוטשילד והיא היתה לי חברת נפש היא זכורה לי כל כך לטובה עם חכמת החיים שלה השנינויות ותמיד עצה הטובה והנעימות שלה.
  שלא תדעו צער ותהיו גאים על כזו אימא מקסימה.
  תנוחמו מן השמים
  רעות למדה עם אחותי בחורב
  שמי יוני פלקסין מימון ולאחותי מרים פלרסין וכיום בירנשטוק

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here