נעם בוצ'לין ז"ל

אבלים: רוזנה, שרון, שיר, תובל וטל; משפחות בוצ'לין וחברי מושב באר טוביה.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 23.04.14, בית עלמין מושב באר טוביה.
המנוח היה חבר המושב.

Share Button

4 תנחומים

 1. גלעד רוזן

  משפחת בוצ'לין היקרה, רוזנה… רק היום 7 במאי, נודע לי במקרה על מותו הפתאומי והטראגי של נועם. זכיתי לשרת תחתיו כמפקד מחלקה וכסמ"פ שריון במילואים מספר שנים. בשנים אלו זכיתי להכיר אדם יוצא דופן, פטריוט כריזמתי ורגיש, אשר הפגין מקצועיות רבה ורגישות יוצאת דופן לחייליו. אני ממש מצטער לשמוע על מותו… תמיד אזכור את הרגעים המיוחדים אשר יצא לנו לחוות ביחד. זו אבדה גדולה, נועם היה דמות מיוחדת ואהובה… משתתף בצערכם הגדול. מי יתן ולא תדעו עוד צער. בברכה, גלעד רוזן

 2. יוסף סלניקיו

  שמי יוסף סלניקיו נועם היא המפקד שלי בפלוגת הטנקים במילואים היום אני בעבודה בתחרות של רחפנים פרי עבודתם של ילדי תיכןן בכל הארץ בחולון וראיתי קבוצת נוער עם חולצות של באר טוביה נגשתי ושאלתי עם מישהוא מי המושב באר טוביה שני נערים אמרו שהם מי המושב ורציתי לשלוח ד"ש חם לנועם כאשר הם אמרו לי שהוא נפטר לפני שנה כרעם ביום בהיר קיבלתי אצ הבשורה על מות נועם היקר בדמי חייו אני היתי בפלוגה מתחילת פיקודו אחרי שאבישי עזב ועד שיפתח החליף אותו אדם גדול וכל מה שחלמנו על הישראלי היפה היה זכרו ברוך

 3. יגאל חביב

  שמי יגאל חביב . לא ידעתי שנועם נפטר . לפני מספר ימים נרצח חייל בכפר יעבד מאהל שהושלכה עליו . כאן נזכרתי בנועם , הוא היה המפ שלי בשנות ה 80. ובאחת הפעמים עשינו מילואים.בכפר יעבד . אני הייתי איתו כל הימים בחפק . בכפר פחדו מהגינגי שרדף אחריהם עד לתוך ביתם כשאני מנסה להדביק אותו ולתת לו גיבוי מהגב ,הוא ואני רדפנו אחרי מחבלים כמעט כל יום . הוא היה אמיץ בטרוף ולא פחד מכלום . אני זוכר שהשאלתי לו את הרכב שלי לצאת להביא את החברה הברזילאית שלו אז . אני לא גר בארץ.ולי היינו בקשר הרבה לאחר מכן . אבל הוא באמת היה אדם מיוחד . יהי זיכרו ברוך .

 4. שיר בוצ'לין

  שמי שיר בוצ'לין, הבת של נעם. דרך חיפוש מקרי בגוגל הגעתי לאתר הזה ולתגובות המרגשות שלכם.
  זה מרחיב את הלב לשמוע כמה אבא עזר לאנשים והיה דמות עבורם. אין יום שהוא לא חסר לנו. תודה רבה על סיפורים היפים ונשמח לשמוע עוד כמובן.
  אגב, החברה הברזילאית הפכה לימים להיות אשתו והאמא המהממת שלי.
  מודים לכם מקרב לב, משפחת בוצ'לין.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.