סא"ל ד"ר אליעזר בר נתן ז"ל

אבלים: אשתו: אסיה בר נתן, בניו וכלותיו: ענת וצביקה בר נתן, דבורה ויואב בר נתן, נכדותיו ונכדיו: דפני, אלון, עמית, אורי, גיא ועדי .
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.01.16, בשעה 13.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית הבן, רחוב מוריה 26, דירה 1, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

שרון וגילי גזית, דנה ואריק ניר, טלי ויוסי פרדו, יעל מילוא ויורם אלטמן, ענת וקסמן וגיא ליפקין, ורד ואילן גרינבאום, גילה וצביקה חרמץ, ברכה ורועי בן ימי, אורלי ועופר גרין ויהודית וג'ראר גלאור מנחמים את צביקה בר נתן והמשפחה על מות אבי המשפחה.

משרד גולדפרב זליגמן ושות', השותפים והעובדים מנחמים את צביקה בר נתן, שותף במשרד, על פטירת אב המשפחה.

Share Button

7 תנחומים

 1. פרשטמן שרה

  למשפחת בר נתן היקרה

  נעצבתי עד מאוד לשמוע על פטירתו של ד"ר בר נתן .אדם יקר ,פסיכיאטר משכמו ומעלה,
  שנתן כבוד לכל אדם באשר הוא ,למטופלים ולאנשי הצוות שעמו.
  הייתה חוויה לעבוד במחיצתו בבית חולים יום במרכז הקהילתי לבריאות הנפש ביפו,בשנות השבעים .למדתי ממנו המון בתחום המקצועי וגם האנושי.
  פרשטמן שרה(מרפאה בעיסוק)
  תל מונד

 2. ד.ש.

  במקרה חיפשתי עתה בגוגל את שמו של ד"ר בר-נתן אליעזר – חשבתי לקבוע עימו פגישת ייעוץ – והנה לצערי אני רואה "כי לקח אותו אלוקים".

  הייתי מטופלת אצלו באופן פרטי במשך 10 שנים לפני שנים.
  מעולם לא הזכיר שהוא סגן אלוף ורק עתה אני רואה את זה.
  המינונים שלו היו מאד מדוייקים ואף פעם לא יתירים – בניגוד לרופאים אחרים שמהם קיבלתי לעיתים מינוני יתר מוגזמים, או שהם לא נתנו מינונים בהדרגה מתאימה – וכמובן תופעות הלוואי היו קשות עד בלתי נסבלות כתוצאה מכך.

  הוא התייחס אלי בכבוד רב. דיברנו הרבה פילוסופיה. תוך כדי כך הוא לפעמים סתר אמונות מוטעות על-ידי דוגמה קולעת קצרה – דבר שעזר לי מאד.

  ברור לי שכרופא וכאדם מבוגר ממני הוא ידע הרבה דברים, אך ברוב עדינותו – הוא לא גילה לי את כל התמונה, אלא הלך לצידי עם הידע שהיה לי על העולם כבחורה בת 20-30, שמגלה בהדרגה את העולם על מורכבותו הרבה וקשייו.

  המקום ינחם אתכם עם שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד.

 3. מיה הרצברג

  אסיה שלום, הגענו לביקור שנתי בארץ, ומשום מה רציתי לבדוק מה שלומכם, ולצערי גיליתי שדר בר נתן כבר איננו אתנו. הוא היה לי מורה, חונך ואח גדול במשך שרותי הצבאי, ושלם עבור כל העוגות והעוגיות שאכלנו בהפסקות הצהרים אצל גוסטב. יש ברשותי עוד ספר מתכונים שהביא לי כמתנה אחרי שנסע לאנגליה, חתום על ידו. אחרי שנים כשאמי היתה בבית אבות, נועצתי בו ושמעתי על צביקה ויואב והמשפחות שהקימו, ועל כמה הוא היה גאה בהם. זוכרת שהייתי בלויה של אמו, ומצטערת שלא הזדמן לי להפרד ממנו. מאחלת לך כל טוב ונחת מבני המשפחה, מיה (שטרן) הרצברג.

 4. אורנה פלד

  אורנה פלד היום אני בת 60 הלכתי למרפאת הנפש ודיברתי עליו בהערצה כשהייתי בת 21 הייתה לי אהבה נכזבת והוא היה משהו מיוחד
  סיפרתי לפסיכיאטרית שאמרתי לו ד"ר בר נתן תעזור לי חבל עלי והוא עודד והיה מרשים ידעתי שאני בידים טובות הייתי ביפו יום אחד ראיתי אותו עם מדים באיכילוב
  תארתי לעצמי שהוא משהו גדול בצה"ל הערצתי אותו בשל הכישרון והידע המדוייק שלו מכיוון שהפסיכולוגית נעצה בו שישלח אותי לאישפוז באברבנל והוא לא הסכים
  הוא היה פסיכיאטר משכמו ומעלה
  בדקתי לראות מה קורה איתו היום
  ומאוד כאב לי לדעת שלא אוכל לבקר אותו
  אך הוא היה בליבי תמיד
  היום 15.3.20 שלא תדעו יותר צער

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.