סא"ל ד"ר רוברט רובי יעקב קומלוש ז"ל

חברת נובוקיור מנחמת את חגי קומלוש ומשפחתו על מות אביו.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 13.12.19.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב היובל 6, קומה 13, דירה 35, חיפה, בימים א'-ד' ה- 15-18.12.19, בין השעות 10.00 – 20.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב חיפה.

Share Button

9 תנחומים

 1. גאולה לידור

  לרותי והילדים
  משתתפת בצערכם הגדול במות יקירכם רובי קומלוש.
  שלא תדעו עוד צער.
  שולחת לכם חיבוק.
  רובי היה חבר קרוב של אישי גדי לידור
  שנפטר לפני 13 שנה ויותר.
  רובי כל חג צלצל וברך ושמר על קשר איתי.
  גאולה לידור

 2. רחל פרומן קומלוש

  רובי היה אדם נדיר בכישוריו ובאישיותו. מותו היה בלתי צפוי .אדם טוב לב שכולנו חייבים לו בשל תרומתו העצומה לבטחון ישראל.איש משפחה מסור ואוהב.אדם נדיר.יהי זכרו ברוך.
  רחל פרומן קומלוש

 3. ד"ר יעקב ברנע

  מותו הפתאומי של קומלוש (כך קראתי לו, מאחר ושם שנינו יעקב) נודע לי רק אתמול, לאחר שחזרתי מעבודה בחו"ל בסופשבוע האחרון, והיכה אותי בתדהמה. מכירים על רקע עבודה, וחברים קרובים בעשרים השנים האחרונות. נדברנו לפני שבועיים לחזור ולהפגש בשבוע שלאחר חזרתי מוינה בת"א (במסעדה שמול ביתי), כפי שעשינו יותר מפעם אחת בשנים האחרונות, ולהגביר את תדירות הפגישות לאחר ששנינו הפכנו לגמלאים. יכולנו לדבר שעות על הכל: עבודה, משפחה, בעיות בריאות ועוד.. חברות אמיתית, שאינה תלויה בדבר, מתוך הערכה הדדית רבה. צר לי שזה כבר לא יקרה, תנחומים מקרב לב למשפחה שלא הכרתי פיזית אבל שמעתי עליה רבות. אבד לי חבר יקר. שלא תדעו עוד צער.

 4. יעל (גרזון) מונר

  שלא תדעו עוד צער ,,, מי כמוני הכרתי את רובי ואמנון אחיו הצעיר ,גדלנו יחד באותו בית בדלת ניפרדת עד גיל הצבא , במדרגות אל גאזלי 2 ואו הירוק 2 , רובי היה מבוגר בשנתיים אך היינו כולנו יחד תמיד ,עד שהכיר את רותי אני עזבתי לצבא ואמנון לאחר מיכן , לעולם לא אשקח את סבא וסבתא אבא ואמא שלו ועכשיו לצערי רובי … יהיא זכרו ברוך .

 5. טובה ולוי שפרן

  משפחה יקרה!
  המומים מפטירתו של רובי חברינו היקר. רק היום שמענו על המקרה המצער. אתמול חלמתי עליו ולא הבנתי איך פתאום הוא בא לי בחלום, עכשיו אני מבינה. רובי שירת ביחד עם בעלי בחצרים, הוא היה הראשון שידע את תאריך יום נישואינו, איש חכם,אהוב ועדין. עדיין שומרת את הספר שהביא לחתונה ממנו אני לוקחת מתכונים עד היום. מחבקים אתכם אל ליבנו! טובה ולוי שפרן

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here