סא"ל מיל' עופר עמיר ז"ל

עמותת "משפחה אחת", מרק ושנטל בלזברג, יו"ר, ההנהלה, הדירקטוריון, החברים בצוות והמשפחות מנחמים את שרה, גדעון, זאב, אסף, בעז ובני ביתם על מות יקירם. ההלוויה תצא ביום ו' ה- 07.01.11, בשעה 10.30, מבית הכנסת "היכל רפאל" בגינות שומרון לבית העלמין בקרני שומרון. יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב החבצלת 8, גינות שומרון. המנוח היה מתנדב בעמותה ושימש כרכז המשפחות ביהודה, שומרון וגוש דן.

"צוות", ארגון גימלאי צה"ל (ע.ר.) מנחם את המשפחה על מותו. המנוח שירת בחיל התחזוקה והיה תושב קרני שומרון.

Share Button

3 תנחומים

 1. צלניק אסתר

  למשפחה היקרה שאיבדה אדם יקר רב פעלים משכמו ומעלה מתנדב בנשמתו, רגיש לזולת קשוב נשמה אצילה ומכובדת איש של ערכים יוזמה ופרקטי שאף פעם לא איבד עשתונות ועמד מולנו אנו המשפחות השכולות שאיבדנו את יקירנו (אני אם שכולה שבני אורן ז"ל נהרג במבצע חומת מגן) תמיד תמך, הבין ידע לשים את ידו על כתפנו לעודד להגיד במקום ובזמן הנכון את המילה החמה והמחזקת שנתן לנו את הכוח להמשיך ולהתמודד בשכול.
  שלא תדעו עוד צער ותנחמו מן השמיים. צלניק אסתר וב"ב

 2. דלית גל

  לכל חברי "משפחה אחת" היקרים מכל,
  המומה וכואבת את פטירתו הפתאומית של חברי היקר עופר עמיר. עופר היה בשבילי צדיק בכל רמ"ח אבריו, מסור, אכפתי ודואג עד אין קץ.
  אני בטוחה שקשה לכולם לפחות כמו שלנו קשה, עופר יחסר לנו מאד מאד.
  מענבר ודלית גל – משפחה מאמצת של יהונתן וולסיוק ז"ל שנהרג במלחמת לבנון השנייה.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here