סמל יותם ענבר ז"ל

ההורים: שולה ובומה ענבר, האחים: טליה ואיתמר ענבר מנווה מונסון מודיעים כי במלאות 16 שנים לנפילתו בפעילות מבצעית בלבנון, תתקיים התייחדות עם זכרו ביום ו' ה- 14.10.11, בשעה 12.00, בבית העלמין הצבאי קרית שאול.

ההורים: שולה ובומה ענבר, האחים: טליה ואיתמר ענבר מנווה מונסון מודיעים כי במלאות 17 שנים לנפילת יקירם בפעילות מבצעית בלבנון, תתקיים התייחדות עם זכרו ביום ו' ה- 12.10.12, בשעה 12.00, בית עלמין צבאי קרית שאול.

Share Button

10 תנחומים

 1. איתמר אילין

  משפחת ענבר שלום,
  שמי איתמר אילין. הייתי מפקדו של יותם בקורס צלפים במתקן אדם. למרות שעברו 18 שנים וסך הכול הכרתי את יותם 5 שבועות במהלך הקורס (ועוד כמה פעמים שהוא הגיע למתקן אדם לריענון צלפים) אני עדיין זוכר שיחות שהיו לנו, את החיוך שלו ואת הלב הגדול. אני זוכר שהיו הרבה חבר׳ה מגולני בקורס ובתור מפקד הקורס חששתי (ובצדק) שהגולנצ׳קים יעלימו לי תחמושת צלפים כפי שהרבה חיילים עושים כשהם מגיעים למתקן אדם בגלל חוסר תחמושת צלפים ביחידות שלהם. אני עומד מול 30 חיילים שעומדים להתחיל קורס צלפים וישר פוגש את העניים של יותם עם חצי חיוך על פניו. מיניתי אותו להיום חניך תורן ואחראי תחמושת של הקורס. אם זכרוני אינו בוגד בי זה הקורס היחידי בהיסטוריה של ענף צלפים שלא ״נעלמה" תחמושת. לצערי, איבדתי הרבה חברים, מפקדים ופקודים במהלך השנים. את יותם משום מה אני ממש זוכר וחושב עליו מידי פעם. מעולם לא בקרתי בקברו של יותם ואני רוצה להגיע לאזכרה הקרובה (אוקטובר 2013). מקווה שכולכם בבריאות טובה ומחזקים אחד את השני. ברוכים תהיו.

  איתמר אילין
  052-3670234
  Itamar@pbi-law.co.il

 2. ההורים: שולה ובומה ענבר, האחים: טליה ואיתמר ענבר מנווה מונוסון

  במלאות 21 שנים לנפילת יקירנו בפעילות מבצעית בלבנון, נתייחד עם זכרו ביום ו’ ה- 14.10.16, בשעה 13.00, בית עלמין צבאי קרית שאול.

 3. ההורים: שולה ובומה ענבר, האחים: טליה ואיתמר ענבר מנווה מונוסון

  במלאות 24 שנים לנפילת יקירנו בפעילות מבצעית בלבנון, נתייחד עם זכרו ביום ו’ ה- 11.10.19, בשעה 11.00, בית עלמין צבאי קרית שאול.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here