סמ"ר רונן אשל ז"ל

המשפחה מודיעה כי במלאת 13 שנים למותו תתקיים עלייה לקברו ביום ו' ה-4.2.11, בשעה 09:30, בחלקה הצבאית בבית העלמין הישן בראשון לציון. המנוח נפל בקרב במוצב 'כרכום' בלבנון.

משפחת אשל מודיעה כי במלאת 14 שנים לנפילתו בקרב, במוצב כרכום בלבנון, יתקיימו עלייה לקברו והתייחדות עם זכרו ביום ה' ה- 23.02.12, בשעה 16.00, בחלקה הצבאית בבית העלמין הישן בראשון לציון.

Share Button

6 תנחומים

  1. יניב זיתון

    16 שנים עברו, עד היום היה לי קשה לכתוב, היום אני נשוי וכבר אבא לשתי בנות נפלאות פה באילת , בעלים של עסק . עברתי המון בחיים ואפילו עד היום אני לא מוכן להפסיק לתרום בצבא ומשרת ביחידת מילואים מובחרת. לא אשכח תמיד את היום בו ביקשתי מקורקידי לצאת לילה מוקדם יותר כדי להגיע לאילת ולוותר על הכניסה לכרכום לעמדה, שירתנו בייחד בתצפיות היינו חברים ואפילו בנינו מגרש כדורעף כדי שנוכל להתאמן בבירנית כשתסיים את התפקיד ובמחזור האחרון תבוא אלינו למפלג. זה לא קרה!! אני לא הייתי בכרכום באותו היום. את הטלפון מחן קיבלתי באוטובוס בדרך לאילת, ומשם ישר חזרתי לראשון להתאבל!!
    יניב זיתון – 5226073 מפקד קשר וסיווג סודי ביחידת 7338, נץ !!

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here