סעדה שרה תנעמי ז"ל

עמותת חיבור חדש, שלמה בקיש, יו"ר העמותה, ההנהלה והעובדים מנחמים את שלמה תנעמי, חברת הנהלת העמותה, על פטירת אמו.

המועצה הדתית אלקנה, הרב יהודה שטרן, רב הישוב, שמעון רוקח, יו"ר המועצה הדתית ומרים בר נוי, מזכירת המועצה הדתית, אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אמו.

המועצה הדתית צפת, הרב שמואל אליהו, רב העיר, הרב נהוראי לחיאני, יו"ר המועצה הדתית, מזכירות המועצה הדתית והעובדים מנחמים את שלמה תנעמי ומשפחתו על פטירת אם המשפחה.

המועצה הדתית גבעת שמואל, יעקב רייכר, יו"ר המועצה, חברי המועצה והעובדים מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות, על פטירת אם המשפחה.

הרבנות והמועצה הדתית עכו, הרב יוסף ישר, רב העיר, ועופר כהן, יו"ר המועצה הדתית, אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל על פטירת אמו.

הרבנות והמועצה הדתית גבעתיים, הרב פנחס אדרי, רב העיר, יעקב כרמי, ראש המועצה הדתית, ומוטי רוטשטיין, מזכ"ל המועצה הדתית מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, ומשפחתו על פטירת אמו.

המועצה הדתית הוד השרון, הרב ראובן הילר והרב יובל מוגה"ז, רבני המקום, אבי בלושטיין, יו"ר המועצה הדתית, עובדי מחלקת הנישואין, עובדי מחלקת הכשרות ועובדי מחלקת חברה קדישא אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אמו.

המועצה הדתית והרבנות הראשית אשדוד, הרב עובדיה דהן, ממונה המועצה הדתית ועובדי המועצה אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אמו.

המועצה הדתית והרבנות הראשית באר שבע, יהושע דמרי, ראש המועצה ועובדי המועצה מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אם המשפחה.

הרבנות והמועצה הדתית כפר סבא, הרב ששון טרבלסי, ראש המועצה, רבני השכונות והקהילות ועובדי המועצה מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל ויו"ר המועצה הדתית גדרה ואליכין, על פטירת אמו.

 

Share Button

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here