עו"ד ג'קי (יעקב) מלצר ז"ל Jakob (Jacky) Melcer

אבלים: אמו: רות מלצר, אחיו ואחותו: מיכאל וויאן ובני ביתם, אשתו: חוי, ילדיו: רון, טליה ועמרי.
ההלוויה תתקיים בהתאם למגבלות הקורונה, ביום ג' ה- 01.09.20, בשעה 09.30, בית עלמין בשביל מנוחה נכונה, רחוב יוסף בורג 10, ראשון לציון.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הדרור 66, מבשרת ציון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00. בשל מגפת הקורונה המשפחה מבקשת לתאם ביקורי ניחומים מראש.

השותפים, עורכי הדין והצוות בירושלים ובתל אביב במשרד א.ש. שמרון, י. מלכו, פרסקי ושות' אבלים ומנחמים את חוי, רון, טליה, עמרי ומשפחת מלצר על פטירת יקירם.

The partners and staff of E.S. Shimron, I. Molho, Persky & Co. mourn the passing of their friend and colleague and extend their condolences to Chavi, Ron, Talia, Omei and the Melcer family.

Share Button

2 תנחומים

  1. זאב ונעמה קפטובסקי

    שמענו רק עכשיו על פטירתו של ג'קי – אנו ממש המומים. יותר מ-20 שנה ג'קי היה העורך דין שלנו – גם בעסק וגם של המשפחה. מעבר לזה הוא היה חבר וידיד – מישהו שתמיד יכולת לסמוך עליו. היה תמיד נותן יעוץ טוב, שיחה מעניינת ופשוט הרגשה שאתה נמצא עם בן אדם עם לב טוב, מישהו שהיה אכפת לו. לא היה נותן לנו להכנס לפניקה כשהיו מצבים קשים, מישהו שבדק את החוק בצורה עמוקה – כך שאתה נרגע כי אתה יודע שאתה נמצא בידיים טובות. בשבילי ובשביל נעמה הוא היה "היועץ" ב"ה" הידיעה. כמה פעמים ממש הציל אותנו ממצבים לא טובים – וזאת בדרך שלו הרגועה והמרגיעה עם הסברים מעמיקים על מכלול הנושאים. מעבר לעניין המקצועי היה תמיד טוב לפגוש אותו – דבר שקרה מדי פעם בשכונה או בבית כנסת כל שנה ביום כיפור. קשה מאוד להאמין שהוא לא אתנו. נתגעגע אליו מאוד.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here