עו"ד דוד שהרבני ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 04.10.20, בשעה 10.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.

החברים, העמיתים למקצוע: אביב פיני, ביאזי רמי, בלס יעקב, בן דרור אמנון, בר שלטון מנשה איריס וינון, בר מוחא מאיר, דחבש שאול, דליהו רונן, הוכמן בצלאל, הרצברג אלון ומאיה, וייצמן יוסי, וויצמן נוי, ולנר זאב, חוגי צדוק, חורש רונית, חסקי שמעון, טירר א. משרד עו"ד, יצחק הלוי משה וחוחית, ירקוני יורם, יששכר אהובה ושמוליק, כהן זאובר אודליה, לאור גילי, ליכט פטרן שרון ורוברט, ליפקין מקסים, מאור אסף, מייזלס יהודית, מורן שמואל, מלכה שירי, מנדלסון יוסי, סידי ג'קי ורועי, סמוכה ציון ואיקה, פיק ציפי, פיש נורית, פרדו טליה, צפת אורי, קניר פסח ויונתן, קראוס בועז, קראוס יעקב, רוזנבלום זורח, ריפל שנית ויואל, שדמי רפי, שוחט שאול ואורנה, שיבר יאיר ודורון, שיינין אביגיל ושרמן דן אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

שרה וחזי פרץ מנחמים את משפחת שהרבני על מות יקירם.

בני הדודים: עורכי הדין חיה ודוד מנע ורותי ויעקב מני אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

החברים: עליזה, זהבה, הנרי, נעמי, קטי, סגולית, כרמלה, דוד, אמנון ועדינה מנחמים את אריאלה והמשפחה על מות יקירם.

Share Button

17 תנחומים

  • איריס

   עו״ד דוד שהרבני היקר ז״ל,
   איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש הזה
   עצוב לי, הכרתי אותך לפני כ 20 שנה , עברתי מסע גירושין מכוער ומתיש, הושטת לי עזרה נפשית התחשבת במצבי ולא הכבדת עלי בתשלומים, תמיד שאלת לשלום הילד והמשפחה
   דיברת דברי חוכמה היית לי כאב , היית לי כפסיכולוג ועו״ד מס׳ 1. ישר , הגון, עוזר ותורם לבריות. אני אוהבת אותך דוד ז״ל תנוח על משכבך איש ענק 😥 למיכל ולמשפחה שלא תדעו צער איזו אבידה !!!

 1. חנה ועזרא שמש

  למשפחה
  הצטערנו לשמוע על האבידה שכל כך יקרה במיוחד בעולם של היום , דוד היה עו"ד מקצועי ובעל מיומנויות אבל יותר מכל היה אדם מדהים , מגשר מרגיע מעודד לטוב תומך בצדק עם יותר ויתורים מאשר ויכוחים, הצלחת במלאכתך בכל מקרה שהגיע אליך, ובמקרים שלנו היית יועץ , מרגיע ומסיט ממלחמות לשלום ואהבה . מעורר השראה בנדיבותך , הענקת לעניים לחסרי יכולת ומי שנמצא בקשיים, ולבית הכנסת שהיית חלק מזוהה מהאיכות האנושי ושגרמת לנו להגיע רק לראותך ולקבל קצת מכוחך ניסיונך ותקוותך . אדם אהוב חכם נדיב וטוב לב .לא נשכח אותך ואת עזרתך. למשפחה אנחנו שולחים את תנחומינו העמוקים , אוהבים אתכם עזרא וחנה שמש

 2. אריה שרעבי עו"ד

  איש יקר אציל טוב לב ונעים הליכות הלך מאיתנו לבית עולמו ואנו אבלים מרה על לכתו של אדם מיוחד זה שרבים הוקירו והעריכו אותו כאיש בעל מידות נדירות ותרומיות . דוד ידידי היקר והטוב שכל חג או שמחה נהג להרים טלפון להתעניין מה חדש עם הילדים וכיצד הם מסתדרים. והכל ברוח אמפטית אוהבת וחברית. כרעם ביום בהיר נתקלתי במודעת האבל על פטירתו והלב החסיר פעימה הייתכן שדוד נפטר? למרבה הדאבה הידיעה התבררה כמציאות כואבת מרה ועצובה. אני מאחל לך ידידי רעי וחברי שתנוח בגן עדן שם ורק שם הוא מקומך ולי ולעוד רבים אחרים תחסר לנו מאוד..

 3. אורית גרובר

  משפחה יקרה
  נודע לי לי על לכתו בטרם עת של דויד אהוביכם. אנו משתתפים בצעריכם העמוק ושולחים את תנחומינו !!
  דויד היה המנטור שלי בתחילת דרכי המקצועית עת סיימתי את הסטאז והתחלתי לעבוד במשרדו כעו"ד צעירה, דויד היה איש נעים הליכות מיוחד ,קולגה ראוי להערכה ,איכפתי ואמפטי ללקוחותיו באופן מעורר השראה עם לב ענק ונתינה לזולת. ובעיקר עניו ומלא הומור, היה לי הכבוד והזכות לעבוד עמו, ולקבל ממנו השראה מה העיקר והטפל במקצוע אותו כל כך אהב.
  שלא תדעו עוד צער ומכאוב!!

 4. אפרת פריד

  לא הכרתי את דוד ז"ל אלא רק מהטלויזיה. עצובה לשמוע ותנחומי למשפחה. מבטו המבויש וחיוכו הממזרי בהשמיעו את סיפוריו הקסומים ישארו עימנו לעד. בכיתי כשקראתי את ההספד של יוסי אלפי. יהיה זכרו של דוד שהרבני ברוך!

 5. י ו ס י

  בוקר טוב, אין מילים לנחם את המשפחה היקרה על מות דוד ז"ל . איש מקסים – מבלי שהיכרתיו כלל – אלא רק בצפייה בו בפסטיבל מספרי הסיפורים עם יוסי אלפי . ימתקו לו רגבי עפרו . חבל על דאבדין . בברכה, יוסי . בסרטון המצורף רואים את דוד ז"ל בדקה 27 ואילך . youtu.be/ZoEfGZ8cjas

 6. גקי כהן

  הכרתי את דוד אח של יעקב גיסי<איש ענק ועניו איש בעל מידות של אהבה ודאגה לזולת וחוש הומור <כל מה שאכתוב זה כאין וכאפס לעומת מה שהוא באמת על הנתינה והחסדים רב הנסתר על הנגלה !אהבת התורה וכיבוד רבנים !שיעמדו לו זכויותיו בעולם האמת ויהיה למליץ טוב על כל עם ישראל !!אוהב אותך דוד !!והי זכרו ברוך

 7. דוד שהרבני

  תנחומי למשפחה,
  רק עכשיו ראיתי מודעה וגם ב…מקרה,
  אינני נמנה עם מכריו או חבריו,
  ואפילו לא מחוג לקוחותיו,
  הכרתיו ממש בדרך אקראי ממש!
  בביהכ"נ נאווה תהילה,
  ומאת ה' היתה זאת,
  אוהב צדקה וחסד,אשר לא חסך מאומה בנתינה אין סופית שלו לזולת.
  ,,פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד";
  יהי זכרו ברוך,
  תנצב"ה.
  דוד…..שהרבני
  אור יהודה.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.