עו"ד חמדה שפיר (ענתבי) ז"ל

אבלים: בעלה: יזהר, אחותה: תרזה וגיסה, גיסותיה: ורדה ודינה, בנה וכלתה: עדי ותמר, נכדיה: רועי, נועה ודנה.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה ביום ה' ה- 19.02.20, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
עקב המצב המשפחה מבקשת שלא להגיע להלוויה ולשבעה.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירתם תתקיים עליה לקברה ביום ו' ה- 19.03.21, בשעה 10.00, בית עלמין קריית שאול. נפגשים בכניסה.

Share Button

7 תנחומים

 1. גיל לבני, קב' ראש הנקרה

  למשפחת ענתבי-שפיר היקרה,
  כרגע סיפר לי חבר שחמדה נפטרה. אני בהלם ושטוף צער. למדתי איתה בתיכון עירוני א' והיא האירה את חיינו. בפגישת המחזור באחרונה נפגשנו וראיתי שהיא עצובה, שוחחנו קצרות ונודע לי שיש בינינו שותפות גורל נוראה וכואבת. השיחה בינינו היתה צריכה להימשך אבל היא נשארה לא גמורה. היתה לי הרגשה שאני יכול לתמוך בה אבל אני כל כך רחוק (גר בקצה הארץ, בראש הנקרה) שלא יצא לי.
  אני נזכר בגעגועים ביפיה הבישני ובאפיה הנעים, העולם מקום פחות נחמד בלי חמדה.
  "כל אימת שזוכרים אותך – אתה לא לגמרי נעלם מן העולם…"
  כל זמן שאני חי אני אזכור את חמדה…
  תנחומי.

 2. רויטל פלד

  משפחת שפיר- ענתבי היקרה,

  שמי רויטל פלד, חמדה היתה המאמנת שלי בהתמחות במשרד זייגר. זה היה לפני35 שנה. מאז לא שכחתי אותה אף פעם למרות שלא היינו בקשר ורבות סיפרתי על ההתמחות ועל המאמנת הכל כך מיוחדת שזכיתי להיות המתמחה שלה.
  תמיד היה לה חיוך בישני, היתה נעימת הליכות, אף פעם לא צעקה, לא כעסה ולא התלהמה ותמיד תמיד נתנה לי גיבוי טוטלי כאשר טעיתי. חמדה אמרה שמי שלא עובד לא טועה אבל החכמה היא לדעת לקבל ביקורת, להודות בטעות וללמוד ממנה. גם כשהייתי מתלווה אליה לבית המשפט היא היתה דוגמא ומופת לכל מתמחה. גם מבחינה מקצועית אבל בעיקר מבחינת האדם שהיא היתה. תמיד היא טענה בצורה מכובדת גם אם היריב הכעיס אותה. למדתי ממנה כל כך הרבה, והיא היתה ועודנה השראה עבורי. אני עוסקת כיום בתחום הביטוח ומייצגת חברות ביטוח ועד היום אני מצטטת בנסיבות מתאימות את המשפט שחמדה אמרה לי בתחילת ההתמחות: "אנחנו כמיצגים חברת ביטוח לא רוצים לקפח מבוטחים שבאמת מגיע להם אבל אנחנו לא רוצים לשלם למי שלא מגיע לו ונילחם בענינו עד חורמה". המשפט הזה הוא נר לרגלי במשך כל השנים מאז שנאמר לי על ידי חמדה, ועד היום הוא משמש לי מורה דרך בתיקים שאני מנהלת. לא פעם נאמר לי שאני עורכת דין מקצועית, לוחמת מצויינת אבל בעיקר אשה הגונה. את כל 3 אלו קיבלתי מחמדה. אשה דגולה ומיוחדת. יהי זכרה ברוך.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here