עו"ד יוסי עזגד ז"ל

אבלים: רעייתו: שרהל'ה, ילדיו: רוני, אורי וגילי, חמותו: בלהה הוכמן ומשפחות הוכמן ורמון.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 22.03.16, בשעה 16.00, בית עלמין הרצליה הישן, רחוב פינסקר.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב נוף שדמות 53, הרצליה, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

לשרהל'ה, רוני, אורי וגילי היקרים
כואבים את לכתו בטרם עת של חברנו היקר והאהוב
יוסי עזגד ז״ל
מחבקים ואוהבים
חני ואמיר, כרמית ועפר, אלה ואמי, שולה ויוסי, סיגל וארל׳ה

מודעת השתתפות הארץ 23.3.16

חברת אמישראגז מנחמת את משפחת עזגד על מות יקירם.

החברים: כרמל ומוקי אהרוני, אודליה וירון אלחנני, פפי וגיא בר, אורלי ויאיר ורטהיימר, אלין ויואב מוזר, ליאורה ויואל רוזנטל, אילת ודגן שדה, יעל ואודי שריג, שלי ודודי אהרוני, שלומית וזאב אפרת, דניאלה וסרג'יו גנדלמן, דגנית ודני טוגנדרייך, גיתית ורמי קליש, דניאלה ואלדד רחביה, דנה ורענן שמיר וענת ונבות תל צור מנחמים את שרה'לה, רוני אורי וגילי ומשפחות הוכמן ורמון על פטירת יקירם.

משפחות חי ופלדי אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירם.

משרד עורכי דין לוסטיגמן לפלר ושות' מנחם את משפחת עזגד על פטירת יקירם.

אבישר רלי ומולי, אדלר רונית וראובן, אלין שרה ושמוליק ברגר, אקרשטיין שולה וגיורא, בר ריבה וצבי, האוזמן רותי וגורדון, הלפרן נעמי ועמי, זינגר ורדה ורוי, חרסית ציפי ושעיה, לנדאו ליאורה ואלי, לסט רותי וגבי, מוזס מרילין ויוחנן, פודל רוני וג'וש, פריגת חיהלה ולייזיק, צח יונה וחיים, שביט חסיה ויאלו, שרף רותי ואהרלה, עמית יוני ואורי פרנקל מנחמים את חברתם בלהה, שרהלה, רוני, אורי, גילי ומשפחות הוכמן ועזגד על פטירת יקירם.

משפחות טפרסון, בי-עזר ודויטש מנחמות את שרהל'ה, רוני, אורי, גילי ומשפחות הוכמן ורמון על פטירת יקירם.

4 תנחומים

  1. נעמי ברוק שפיר

    למשפחתו של יוסי, למרות שזה 15 שנה אין לי קשר עם יוסי חותמו ישאר אצלי לעד. גייסתי אותו להתנדב לעמותת "אנוש" למתן ייעוץ משפטי למשפחות להם בן משפחה חולה נפש. במשך מעל 10 שנים נפגשנו אחת לחודש למתן הייעוץ למשפחות. יוסי היה קודם כל אדם! הייעוץ ניתן מתוך מקצועיות, כבוד, רגישות והקשבה אינסופית למשפחות. הוא היה משכמו ומעלה והמשיך במלאכת ההתנדבות עוד שנים רבות אחרי עזיבתי את העמותה. על פועלו זה ניתן לו אות המתנדב המצטיין. אזכור אותו תמיד את אישיותו המיוחדת, נדיבותו, חוכמתו ורגישותו. אני איתכם באבלכם הכבד. נעמי ברוק שפיר

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *