עו"ד משה עמאר ז"ל

העדה היהודית הספרדית בחיפה, בית האבות הספרדי בית אברהם ועו"ד יוסף גילאור, מ"מ יו"ר ועד העדה, אבלים על פטירת יקירם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 01.12.15, בשעה 13.00, בית עלמין חוף הכרמל חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב לואי פסטר 20, חיפה.
המנוח היה יו"ר ועד העדה היהודית הספרדית בחיפה.

המשפחה אבלה.

יושב ראש הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר ועובדי הכנסת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה חבר כנסת לשעבר.

העדה היהודית הספרדית בחיפה, בית האבות הספרדי בית אברהם וועד העדה מודיעים כי במלאות שלושים לפטירתו תתקיים אזכרה ביום ג' ה- 29.12.15, בשעה 16.30, בבית הכנסת של בית האבות הספרדי, רחוב גדליהו 1, חיפה.
טקס גילוי מצבה יתקיים ביום ד' ה- 30.12.15, בשעה 11.00, בית עלמין חוף הכרמל, חיפה.

Share Button

3 תנחומים

  1. עוזי ברעם

    משפחת עמאר יקרה את משה ז״ל הכרתי בקדנציה הראשונה שלי כשלו 1977-1981. מאז איש איש פנה לדרכו. משה ואני מצאנו עצמנו ישובים זה ליד זה וכמובן שנקלענו לשיחות חבריות ופוליטיות.
    משה היה אדם עצמאי במפ״ם ולא אחת חלק על דעת אנשי הקיבוץ הארצי שהנהיגו את המפלגה. הוא היה חבר כנסת פעיל שהשאיר רישומו אצל רבים בודאי אצלי.מאז פגש יו לא אחת בקבלות פנים שערכו ראשי העיר לדורותיהם ותמיד הזכרנו את ארבע השנים ההן.
    אני מצרף את מסכת ניחומי לרבים וטובים שעשו זאת לפני. אתכם בצער ובאבל. עוזי ברעם

  2. אמל חורי

    רק עכשיו, ובאיחור של כמה חדשים אני יודעת על פטירתו של מורי מר משה עמאר. שנה שניה של התמחותי במשפטים עשיתי במשרדו שהיה אז ברח׳ העצמאות בחיפה, אחרי קבלת רשיון עריכת דין המשכתי לעבוד במשרדו ולהתלמד מהידע והנסיון העתיר שלו למשך שלוש שנים . מר עמאר שמש לי מורה דרך, למדתי ממנו יושר מקצועי, היה אדם ישר ונעים הליכות. גם אחרי פטירתו אני מרגישה חובה להודות לו וגם לנחם את בני משפחתו שחלק מהם הכרתי אישית. יהי זכרו ברוך.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.