עו"ד ראובן בר חיים ז"ל

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

Share Button

6 תנחומים

 1. יהושע רזניק

  ראובן בר חיים זכרו לברכה מענקי עורכי הדין בירושלים והפליליסט הדגול.הכרותנו בת למעלה מארבעים שנה עוד מימי עבודתנו המשותפת בפרקליטות המדינה.הערצתי את ידענותו המופלגת במשפט הפלילי ודיני הראיות.הופעותיו בבית המשפט היו לשם דבר ומופת לכל פרקליט.נפרד ממך בצער גדול .יהושע רזניק.

 2. עו"ד רזי בטט

  למשפחת בר חיים היקרה.צר לי מאד על לכתו של ראובן.חבר ,קולגה וידידי כאח לי.אין לי מילים לנחמכם.רק אתמול הוכיתי בתדהמה כשנודע לי על פטירתו של ראובן היקר.אחרי שסייתי להתפלל פנה אלי יוסי והודיע לי,ומייד הלכנו שנינו לנחם.עו"ד גדול ודגול,פרפקציוניסט וג'נטלמאן במלוא מובן המילה,ומעל הכל היה בן אדם.חבל על דאבדין ולא משתכחין.תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים אמן.

 3. שולי

  ראובן בר חיים זכרו לברכה. תנוח על משכבך. היית המעסיק שלי 28 שנה. נכנסתי בצערותי ויצאתי סבתא. היית אדם מיוחד במינו. חכם ומוצלח עם לב ענק!!!! תמיד היה אפשר לחלוק איתך עצב ושמחה. אתה בהחלט אבידה קשה ואזכור אותך כמו רבים רק לטובה. היית אדם מדהים וכל מילה רק תצמצם את מה שאפשר לכתוב עלייך. המציאות בלעדייך עגומה!!! מזכירתך שולי

 4. ברוך מאירי

  למשפחת בר-חיים היקרה !
  הבוקר חיפשתי את ראובן. מאחר והמחשב שלי "נפל" ואיתו כל ספר הטלפונים שלי, החלטתי להיעזר בגוגל. והנה ציפתה לי בשורה נוראה: עו"ד ראובן בר חיים ז"ל. לצערי הרב לא ידעתי על כך דבר. פשוט נדהמתי לקרוא. אין מלים בפי כדי להוסיף על מה שנכתב על-ידי אחרים: אכן, כולם אהבו מאוד את ראובן ז"ל. הן בזכות יכולת ההקשבה שלו, הן בגלל אהבת הזולת שבו, הן על נכונותו המתמדת לסייע – ככל שניתן מבלי לבקש דבר לעצמו.
  יהיה זכרו ברוך וחקוק בלב כולנו !
  ברוך מאירי

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.