פרופ' אביבי יבין ז"ל

נפרדים מאהובנו
פרופ' אביבי יבין
הלוויה תתקיים ביום א', 7.2.16, בשעה 14:00, בבית העלמין כרמי יוסף
נתכנס השבוע ברח' אופנהיימר 14, ת"א
רבקה יבין, מימי, יגאל, איתי, עדי ועמית צמח
דודי, טינה, עומר, שני וירון יבין
תלמה, גיל, שי וגל מאסטרו
מאיה, תמר, אורי ובן פלמון מעוז
ענת ויהלי פלמון, איתן יבין
והמטפלות המסורות

מודעת אבל הארץ 6.2.16

החברים: רוזט ויונס אלסטר, עמירה ונפתלי אוארבך, אביבה ודני אשרי, נירה ודוד הורן, חנה ברנדט ויצחק קלזון, אלין וגיא דויטשר, סימונה ומשה זילכה, יחיאל ליכטנשטט, סוזן ומורי מוינסטר וקלרי ואלי פיאסצקי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר ובית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה ממקימי בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה ודקאן הפקולטה לשעבר.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים התייחדות עם זכרו ביום שבת ה- 11.02.17, בשעה 15.00, בית עלמין מושב כרמי יוסף.

Share Button

3 תנחומים

 1. אורי ברזל

  אביבי ואני היינו בני כיתה בבית הםפר הריאלי בחיפה. דרכינו נפרדו אך הידידות נשארה.
  אביבי היה לא רק פרופםור לפיזיקה גרעינית,אלא היה איש אשכולות מעורב ובעל דעה בענייני הציבור פוליטיקה ותרבות. תמיד שמחנו לשוחח איתו ולהשקיף על העולס גס דרך העינים שלו.
  כאשר אביבי ורבקה היו עוברים דרך ניו יורק היינו נפגשים כאן.(וכך גס הגענו לפגוש את מימי ובני ביתה. בביקורינו בארץ,התראינו והמשכנו בשיחותינו.
  לדאבוננו ימחק שמו של אביבי מרשימת הטלפונים שלנו, אך הזיכרונות היפיס חיים בלבנו.
  חבל על דאבדין. קבלו את תנחומינו,
  ד"ר אורי ברזלת פרופםןר אמריטום לרפואה ואביבה ברזל פרופסור לספרות עברית

 2. צלילה רצין נוריאל

  פרופסור יבין היה מרצה שלי לפיסיקה כסטודנטית לפיזיוטרפיה בשנת 1985. אם אני זוכרת אותו עד היום פרופסור לפיסיקה גרעינית שמלמד פיסיקה לסטודנטים לפיזיטרפיה סימן שהיה יחיד ומיוחד.היה מורה מדהים ואיש מקסים. אם אי פעם הבנתי וקטורים, תאוצות,וכדו'זה רק בזכותו. זאת זכות גדולה להיות אחת מתלמידותיו. יהיה זכרו ברוך….
  צלילה רצין נוריאל קיבוץ גבע

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.