פרופ' אבי שדה (הירשפלד) ז"ל

אבלים: אביו: דוד הירשפלד, רעייתו: יעל, ילדיו ובני זוגם: עדי ושגיא שפורר, גיל וצליל ורוני, נכדיו: נגה, שחר וזהר, אחיו: יוסי הירשפלד.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 20.09.16, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב לאה גולדברג 10, תל אביב.

חברת אגד וארגון גמלאי אגד מנחמים את דוד הירשפלד, גמלאי החברה מסניף חולון והמשפחה על מות הבן.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, בית הספר למדעי הפסיכולוגיה, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

5 תנחומים

 1. יעל

  אבי היה מנחה שלי באוניברסיטה לפני למעלה מעשור. הוא היה שילוב נדיר בין ידע מקצועי ברמה בין לאומית לנועם הליכות, צניעות והומור.
  עד היום אני משתמשת בעבודתי בכלים שהעניק לי כאשת מקצוע.
  לפני כמה שנים שלחתי את אחותי עם ביתה התינוקת שלא ישנה לטיפול אצלו. הוא עזר לה במהירות וביעילות.
  אני מבקשת (גם בשם אחותי) למסור תנחומים למשפחה. האבידה הפרטית שלכם גדולה, ואין לי ספק שגם המקצוע והאקדמיה בכלל הפסידו דמות מובילה, משמעותית וחשובה.

 2. איציק דיקמן

  שלום יעל,

  אבי היה חבר הילדות הטוב ביותר שלי. בילינו יחד מאות שעות, גם למדנו יחד בבי"ס יסודי בורוכוב בגבעתיים.
  האיכויות הנדירות ניכרו בו כבר אז. ילד/נער חכם, יפה, מצחיק, שנון, מאד חברי. ילד חמוד וקורן שכולם אהבו (באמת), כולל אני כמובן, אהבת נפש ענקית.

  כבר אז גילה משיכה עזה לפסיכולוגיה. היינו עסוקים רבות בניתוחים פסיכולוגיים מלומדים (בעינינו לפחות) של כל מי שהכרנו, כולל חברינו הטובים האחרים.

  אותך הכרתי פעם אחת בלבד, בתחילת הקשר שלכם. היינו בני 16 בערך, באתם אלי יחד. גרתי מספר בנינים לידו.

  עם השנים, הקשר בינינו ניתק. כל אחד הלך לדרכו וכל שנותרה בי היא המחשבה שעלתה מדי פעם שצריך ליצור קשר ולו רק כדי לגלות לאן וכיצד התגלגלו חייו של כל אחד מאיתנו. הדבר לא נסתייע בידינו בסופו של דבר וחבל שכך.

  המודעה שצדה את עיני הממה אותי. אברם? החבר שלי, שחקוק כה עמוק בליבי גם לאחר שנים כה רבות?

  משתתף באבלכם.

  איציק

  • יעל שדה

   איציק שלום רב,
   התרגשתי לראות את הדברים שכתבת על אבי. לא ידעתי כיצד לחזור אליך עד שהפנו את תשומת לבי שאפשר לכתוב כאן – לכן, מצטערת על כך שלקח לי זמן מה עד שעניתי.
   אני כמובן זוכרת אותך ואת הסיפורים של אבי על החברות הטובה ביניכם. בשנים האחרונות יצא לנו גם לדבר מידי פעם עלייך ולחשוב איך אפשר ליצור קשר – אבל, בלחץ החיים זה לא קרה, וחבל. הוא לא שכח אותך.
   אשמח מאד אם תיצור קשר איתי ועם המשפחה (יש לנו 3 ילדים ו- 3 נכדים) .
   האבידה היא ענקית, לנו ולכל הקהילה המדעית. ב – 17 למרץ יתקיים פאנל לזכרו כחלק מהכנוס השנתי של האגודה הישראלית לשינה ואשמח לשלוח לך פרטים והזמנה. כמו כן התקיים לפני כחודש ערב לזכרו באונ' ת"א ואשמח לשלוח אליך צילום של הערב ועוד לינקים מרגשים שיספרו לך קצת על אבי בשנותיו האחרונות.
   תודה על המלים החמות וכל טוב- יעל

תנחומים are closed.