פרופ' אדי גרפונקל ז"ל

ביאנקה, קרן ורועי גרפונקל מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיימו אזכרה וטקס גילוי מצבה ביום ו' ה- 20.04.18, בשעה 12.00, בית עלמין גבעת שאול. נפגשים ליד רחבת האוטובוסים המרכזית בשעה 11.50.

3 תנחומים

  1. עמירם גולדבלום

    נדהמתי למצוא את המודעה על מותו של אדי היקר. אדי טיפל בהורי במשך שנים רבות וגם בי פעמים אחדות. נפגשנו לעיתים קרובות באירועים , בפקולטה, ותמיד אדי הישרה עלי אוירה עליזה, מבודחת, תמיד צוחק, תמיד חוש ההומור שלו פרץ החוצה ושימח אנשים. פנחם צוחקות – כך אזכור אותו. איזה הפסד – למשפחה קודם כל, לנו שנפגשנו לעתים ותמיד עלה זכר הורי, לרפואת השיניים. זה זמן קשה מאוד לביאנקה וקשה לילדים שלא פגשתי ואני מבקש להביע את רגשות השתתפותי בצערכם, ומלא צער בעצמי.

  2. שוקי קרן

    איש יקר מאוד.
    פרופ' גרפונקל היה מורה שלי. אך אני רוצה לשתף נקודת מבט אחרת ,לא מקצועית . אודותיו.אדי שהכרתי בחוג לציור אצל מורה בעין-כרם היה איש תאב חיים, אסטתיקן וג'נטלמן, ולא פחות צייר טוב עם חוש הומור מפותח. אל כל התכונות האלה נחשפתי באותו החוג ולמדתי להעריך ולאהוב. אדי ,שהתעקש לוותר על תוארו הרם במהלך החוג, לא היסס להתקלף מדמותו האקדמית ו"לרדת אל העם", הפגין כלפי יחס לבבי וחם ודאג לא "להפריע" לי להתפתח בחוג למרות נוכחותו. על כך אני אהיה תמיד אסיר תודה לו. אני שולח תנחומיי הכנים למשפחתו ונוצר את זיכרו בליבי.
    ד"ר שוקי קרן.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *