פרופ' אהרון עצמון ז"ל

אבלים: אשתו: יפה עצמון, ילדיו ובני זוגם: ורד וגיל ארליך, עמי עמנואל ומיכל עצמון, נכדיו: טל, שיר, אור ותום ארליך ועידו בכר עצמון.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 29.12.20, בשעה 14.30, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב משה שרת 8, דירה 8, תל אביב.
המנוח היה מתמטיקאי ידוע שם בארץ ובחו"ל.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימוד ובברלי סאקלר, הסגל האקדמי והסגל המינהלי בבית הספר למדעי המתמטיקה מנחמים את משפחת עצמון על פטירת יקירם.

Share Button

3 תנחומים

  1. גיורא סוקולובסקי

    שמי גיורא סוקולובסקי. למדתי עם אהרון מתימטיקה באוניברסיטה העברית בי-ם. הייתי היום באזכרה לחבר בבית העלמין בקרית שאול, ובדרך חזרה , פתאום ליד המעבר , אני רואה את המצבה של אהרון.הרגשתי כאב. התיידדתי איתו באוניברסיטה. שלא כמוהו שהמשיך בלימודיו הסתפקתי בתואר שני.באותו זמן ניכנסו המחשבים לשוק. התקבלתי לקורס תיכנות ב אי בי אם.ועבדתי כמתכנת עשרות שנים. וזה היה המזל שלי בחיים. אהבתי את העבודה. כסטודנט הייתי בקשר חם עם אהרון. ביקרתי אותו בביתו ברחוב מיצפה בר"ג. היה חבר חם. צנוע. ואם הוא היה חבר שלי , זו ההוכחה לצניעותו.יום אחד בסיפריה הוא פונה אלי שהוא לא מבין מעבר בספר המתימטיקה בין שורה מסוימת לזו שאחריה. ובדיוק , בין הדברים שהצלחתי להבין היה מעבר זה והסברתי לו. ואני זוכר עד היום ומספר לאשתי בבית הקברות, , שהנה אני הקטן, מרגיש לרגע קט כשווה בשווה עם אהרון. הנה , לא תמיד הוא זה שמסביר לי.תנחומים למישפחה.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here