פרופ' בוריס (בועז) טרכטנברוט ז"ל

אבלים: משפחות: טרכטנברוט והלחמי.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 20.09.16, בשעה 18.00, בית עלמין רחובות.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדוייקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר למדעי המחשב ע"ש בלבטניק, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את המשפחה על מות יקירם, ממייסדי בית הספר למדעי המחשב.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים מנחמים את ד"ר מרק טרכטנברוט, עובד המחלקה למתמטיקה ולמדעי המחשב, והמשפחה על מות אביו.

מכון טכנולוגי חולון, הפקולטה למדעים, הנהלת המכון, העובדים והסטודנטים מנחמים את ד"ר מרק טרכטנברוט, עובד המכון, על מות האב.

3 תנחומים

  1. עפרה שי

    פרופסור בוריס טרכטנברוט, שלימד אותי מדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב , היה אחד הגדולים בתחום.
    היום תיערך הלוויתו של איש יקר זה שלעולם לעולם אזכור אותו. בן 95 היה, שבע ימים והישגים גדולים. יהודי חם וטוב ואדם חכם מאוד. הסטודנטים לא כל כך הבינו את המבטא הרוסי הכבד שלו אבל משום מה דווקא אני זכיתי לא רק ללמוד ממנו, אלא גם להתחבר איתו והוא ממש נכנס לליבי. הדברים שלימד לא היו קלים כלל, אני שלמדתי לתואר ראשון במתימטיקה, נמשכתי תמיד והבנתי את המתימטיקה הבדידה ואילו כאשר היה מדובר ברצפים, אודה שקצת התקשיתי. זו הסיבה שבחרתי להמשיך במדעי המחשב שם חשבתי שהכל יהיה בינארי ובדיד. והנה בא הפרופסור הזה והכניס את האינפי לתוך מדעי המחשב במעשה אמן ממש. פעם בסמינר שלו כשרצה לתת דוגמא לאיש פשוט אמר: אם תשאלו את האיש ברחוב, למשל את עפרה אז היא תענה לכם ש… , ההתייחסות אלי היתה מחמאה עצומה בשבילי ובהמון הומור.
    יש לי עוד המון לספר עליו ואולי אעשה זאת בהמשך. כרגע עצוב לי על מותו ואני מזמינה את תלמידיו הרבים להעלות פה זכרונות.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *