פרופ' בני שור ז"ל

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר למדעי המחשב ע"ש בלווטניק, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

החברים לכיתה י"ב 5 (שנת 1974) ומחנכם פרופ' מריו ליביו, תיכון עירוני ה', תל אביב, אבלים ומנחמים את מצדה, ארנון, עומר ואיה על פטירת יקירם.

Share Button

תנחומים אחד

  1. אלקנה גמליאל

    משפחה יקרה,
    למדתי כסטודנט למדעי המחשב אצל פרופסור בני ז"ל, את הקורס מבוא למדמח בשנת 2017, סמסטר ב. זכיתי שבני לימד והקנה לנו את יסודות מדעי המחשב, בצורה יסודית, מרתקת, מצחיקה ברורה ונעימה. מעבר ליכולותיו המעולות כמרצה, בני היה אחד המרצים שניכרו ביחס האנושי שלהם. כשנולד לי בן במהלך הלימודים, בני היה פתוח וקשוב לשמוע את הקשיים שהתעוררו, ומעבר לכך התעניין גם בחיי האישיים מעבר ללימודים. תמיד היה עם חיוך על פניו, אדם לבבי שמסמל בעיני את הטוב וייחודיות שבמקצוע אותו בחר ללמד. יהי זכרו ברוך, תנוחמי העמוקים לכם, משפחה יקרה, שלא תדעו עוד צער

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.