פרופ' דליה כהן ז"ל

אבלים: בניה: הרן ויובל, אחיותיה: אילה וסמדר, נכדיה: עידן, ענבל, עומר ונגה.
יושבים שבעה ברחוב רשבא 13, ירושלים, עד יום ב' ה- 15.05.13 בבקר.

האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה הייתה כלת פרס ישראל, חוקרת, מורה וממקימי המחלקה למוסיקה מזרחית באקדמיה.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למדעי הרוח, החוג למוסיקולוגיה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה הייתה ממקימי החוג למוסיקולוגיה.

Share Button

3 תנחומים

  1. אורה חייקין

    דליה תיזכר כאישיות מקסימה, סביבה הילה של תרבות ורוח, אך לא שוכחת אף פעם את האדם שמולה. משכמה ומעלה אך מתקשרת עם כל אדם באופן ישיר, אנושי ומלא חום. בת כתה וחברה של הורי, דמותה הקורנת היא חלק מילדותנו בעין חרוד. יהי זכרה ברוך ואפוף בצלילים

  2. טלי אבישי-ארבל

    הכרתי את דליה לפני שנים רבות, ולמדתי אצלה תאוריה של המוזיקה באוניברסיטה העברית. שיטת הלימוד שלה היתה מיוחדת – כל נושא שלימדה, נגעה מפה, נגעה משם, קישרה לדברים קודמים שנלמדו ורמזה לדברים עתידיים שילמדו. עד שנגמרה השנה היה לנו בסיס מוצק, עמוק ורחב בתחום, ששרת אותנו בהמשך לימודנו ועיסוקנו במוזיקה. תמיד ילוו אותי החיוך השובב שלה והחיוניות שלה. זאת היתה חוויה ומתנה ללמוד אצלה. עצוב לי שאיננה.

  3. טלי אבישי

    היום הזכרתי את דליה – בתי סורגת שמיכה לתינוקה שיוולד אי"ה באוגוסט. עלתה שאלה אם יהיו לה מספיק חוטים מהצבעים המקוריים. ציטטתי את דבריה של דליה, ששטיחים מהמזרח תמיד יש בהם איזה "רטיטה" – איזה אי-דיוק, איזה חלק של צבע זר, שנותן אנושיות ליצירה. תמיד אזכור אותה בחום.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.