פרופ' דניאל ורדי ז"ל

הנהלת לאומית שרותי בריאות אבלה על מות ראש חטיבת הרפואה לשעבר.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 03.02.17, בשעה 13.00, בית עלמין עומר.
יושבים שבעה בבית משפחת ורדי, רחוב כליל החורש 13, עומר, בין השעות 16.00 – 19.00.

הנהלת בית החולים סורוקה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מנהל מחלקת העור בבית החולים סורוקה.

Share Button

16 תנחומים

 1. שחם משה

  אני משה שחם היה מטופל שלו בבית חולים סורוקה בבאר שבע עצוב מי יגיד לי עכשוו בוקר טוב לילה טוב רופא היחידי שבא להגיד למטופלים שלו ומדבר איתם בגובה הענים מי אני מה בסך הכל סתם בן אדם אוהב כדורגל ואת הפועל באר שבע ודניאל ורדי לא היה רק רופא היה גם כמו חבר שהייתי מאושפז נתן לי הרגשה של שייכות שהייתי מאושפז

 2. דר יובל ברנדשטטר

  יום לפני מותו פגשתי אותו באכסדרה של סורוקה. גבוה חזק ומלא חיים חיוכים ורצון טוב. אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו איזובי הקיר? עשר שנים היה המנהל שלי בכותל המזרח של רופאים מצויינים. אני בוכה את מותו, כי זה באמת לא מגיע לנו.

 3. אגודת הפסוריאזיס הישראלית

  אגודת הפסוריאזיס הישראלית, מרכינה ראש על פטירתו בטרם עת של פרופ' דניאל ורדי, אדם מיוחד, אבדה כואבת, מנהל מחלקת עור במרכז הרפואי סורוקה ופרופסור בפקולטה למדעי הבריאות של אוניברסיטת בן גוריון.
  אנו משתתפים באבלה הכבד של המשפחה.
  יהיה זכרו ברוך.

 4. מיטל ברק

  אדם מדהים ומיוחד במינות.בעל הליכות וחיוכים ..רופא בחסד עליון..טיפל בבני ומצא לו את התרופה המתאימה למחלת האסטמת עור שלו..אחרי אין ספור רופאים שהיינו אצלהם..הוא היחידי שמצא פתרון!!יהי זכרו ברוך!!

 5. רונן בר

  דני גילה את מחלתי מיסוג מלנומה בעיתה וכך למעשה דאז הציל את חיי . לאחר הגילוי היתעניין וליווה אותי ולא חסך בזמן להקל על השוק שבו הייתי . אנושי עד בלי די . קשה לעכל את עובדת מותו .

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here