פרופ' זאב סגל ז"ל

עיתון הארץ מנחם את לילי והדר סגל על מות הבעל והאב.  המנוח היה פרשן "הארץ" לעניני משפט וחבר מערכת העיתון.

אבלים: אישתו: לילי, בנו: הדר. ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 13.01.11, בשעה 16.00, בבית העלמין בקריית שאול, תל אביב. יושבים שבעה ברחוב אינשטיין 75, תל אביב.

המכללה האקדמית נתניה, הפורום למשפט וחברה, פרופ' צבי ארד, נשיא, פרופ' הדרה בר מור, יו"ר משותף הפורום למשפט וחברה, פרופ' סיני דויטש, משנה לנשיא ומ"מ נשיא, פרופ' ברנרד פינצ'וק, משנה לנשיא ורקטור מנחמים את לילי, הדר והמשפחה על מותו.

ברונו לנדסברג והמשפחה מנחמים את לילי סגל ומשפחתה על מותו. המנוח היה משפטן.

צבי קנור, מנכ"ל קרן תל אביב לפיתוח והעובדים, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו ויו"ר קרן תל אביב לפיתוח מנחמים את המשפחה על מותו. המנוח היה חבר מועצת קרן תל אביב לפיתוח (ע"ר).

ההנהלה הציונית והנהלת המועצה הציונית, אברהם דובדבני, יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, דרור מורג, יו"ר המועצה הציונית העולמית מנחמים את משפחת סגל על מותו.

החברים בעמותת "בשער, קהילה אקדמית למען החברה בישראל" מנחמים את אישתו לילי ובנו הדר על מותו. המנוח היה ממייסדי העמותה וחבר פעיל בה.

רוחל'ה ושאולי ומשפחת לוטן מנחמים את לילי והדר על מותו.

המכון הישראלי לדמוקרטיה מנחם את משפחת סגל ואת עיתון הארץ על מותו.

אלי פישר מנחם את לילי והדר על מותו הבעל והאב.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, החוג למדיניות ציבורית, תכנית לימודי המוסמך במדיניות ציבורית למנהלים, ביה"ס לממשל ומדיניות ע"ש הרולד הרטוך, הספרייה למדעי החברה ולניהול ע"ש ברנרד מוס מנחמים את לילי והדר סגל על מותו. המנוח היה ראש תכנית לימודי המוסמך במדיניות ציבורית למנהלים.

משרד המדע והטכנולוגיה, המועצה הציבורית המייעצת למינהלת השירות האזרחי-לאומי, מינהלת השירות האזרחי-לאומי, שר המדע והטכנולוגיה הממונה על השירות האזרחי-לאומי, יו"ר המועצה המייעצת, ראש מינהלת השירות האזרחי-לאומי, חברי המועצה ועובדי המינהלת מנחמים את משפחת סגל על מותו. המנוח היה חבר המועצה הציבורית המייעצת למינהלת השירות האזרחי-לאומי.

עו"ד מלכה אנגלסמן, עו"ד אילן רובינשטיין והעובדים מנחמים את לילי והדר סגל אל מותו.

החברים מח'3: אולמרט ריקי וירמי, אורצקי ניצה וגדעון, אייל לאורה, אימבר גילה וסטיב, ארבל יצחק, ברגר יהודית, ברק מיכל ונחמיה קיסר, גיחון דני, זידלר זיוה ושלום, טל מלכה ומשה, לנגר תמי, מץ שוש ומאיר, פייט אירית ויוסי, קורי צילה ואהוד, קורוליק חסידה וזכי, רווה שפרה ואמנון, שדות אורה ורון מנחמים את לילי והדר על מות הבעל והאב.

לילי והדר סגל מודיעים כי במלאת שלושים למותו תתקיים עלייה לקבר לטקס גילוי מצבה, ביום ה' ה-10.1.11, בשעה 16:00, בקרית שאול, תל אביב. בשעה 17:30 יתקיים מפגש לזיכרו, 'אתה חי רק פעמיים', בהנחיית פרופ' אריאל בנדור מאוניברסיטת בר אילן, באולם 'כס המשפט', בניין טרובוביץ, אוניברסיטת תל אביב (בסמוך לשער 4). משתתפים: הדר סגל, פרופ' אהרן ברק, נשיא בית המשפט העליון בדימוס; דב אלפון, עורך 'הארץ'; פרופ' גילה מנחם מאוניברסיטת תל אביב, פרופ' אלה נפרסטק מהמרכז הרפואי תל אביב, פרופ' קמיל פוקס מאוניברסיטת תל אביב, לילי סגל. במהלך האירוע תופיע הזמרת דורית פרקש.

אשתו: לילי, בנו: הדר מודיעים כי במלאות שנתיים לפטירת יקירם תתקיים התייחדות עם זכרו ביום ו' ה- 11.01.13, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.

Share Button

9 תנחומים

 1. המשפחה

  ”סופי הדרכים המה רק געגוע”
  (נתן אלתרמן)
  חלפו שנתיים מאז לכתו מאתנו של אהובנו
  פרופ’ זאב סגל ז”ל
  נתייחד עם זכרו
  ביום שישי, כ”ט בטבת תשע”ג, 11.1.2013 בשעה 11:00
  בבית העלמין קריית שאול
  אשתו: לילי
  בנו: הדר

 2. לילי סגל

  שנתיים בלעדיו

  אין ספק שרק זאב היה מסוגל להפעיל את קשריו הטובים בחלונות הגבוהים שם למעלה, בגן-עדן, כמובן, והנה – אחרי שישה ימים סוערים כל-כך, דווקא היום שככה הסופה, השמש שוב זורחת, ואנו, "הילדים", כפי שקרא להדר ולי, ואתם, בני משפחה וחברים, עולים לקברו להתייחד עם זכרו, כמתוכנן. והוא ודאי מציץ עלינו מבעד לאיזה ענן, וכל-כך שמח לראות את כולנו יחד!

  על המצבה חרטנו ציטטה מדבריו של זאב: "ההרפתקה הגדולה בחיים היא בני אדם". זאב אהב בני אדם, הוא אהב אתכם, והנה אתם משיבים אהבה לו ולנו, וזה מרגש אותנו עד מאוד, כמו שמרגש אותנו הקשר אתכם בשנתיים האחרונות.

  שמואל דוד לוצאטו, הידוע בקיצור שמו: שד"ל, גדול אנשי הרוח בקרב יהודי איטליה במאה ה-19, אמר: "הזיכרון הוא המקיים את האדם בארץ החיים".

  בווריאציה על אותו רעיון כתב הסופר הספרדי קרלוס רואיס זאפון בספרו "צלה של הרוח": "כל עוד מישהו זוכר אותנו, אנחנו חיים"

  וענת גוב, זיכרונה לברכה, כתבה במחזה האחרון שלה "סוף טוב": "למות בלי להמית לאט לאט את הזוכרים, זה למות נכון".

  אז תודה שאתם זוכרים ומזכירים. בזכותכם זאב ממשיך לחיות.

  לילי סגל קריית שאול, 11.1.13

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here