פרופ' זקי ברק ז"ל

אבלים: רעייתו: ריטה, ילדיו: גלעד ולימור, ימי ואהוד, דפנה ועדו, נכדיו: עידו, נדב וגאיה ברק, מאיה ואלון ורטמן, נינותיו: אילה ונעמה.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 18.07.19.
יושבים שבעה בבית משפחת ברק, רחוב הנרייטה סולד 50, חיפה.

המכללה האקדמית תל חי וחבר הנאמנים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, נשיאה החמישי של המכללה אשר כיהן בשנים 2005 – 2009.

ארגון הסגל האקדמי של הטכניון, מכון טכנולוגי לישראל, אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם.

Share Button

3 תנחומים

 1. משה שגיא

  בצער אמיתי ובלב כואב קראתי מחו"ל על פטירתו של פרופסור זקי ברק ,גדול המרצים ומורי הדרך שזכיתי להיות בין תלמידיו ומעריציו. זאת בצד היותו אדם צנוע ולבבי שאירח אותנו כסטודנטים יחד עם ריטה זוגתו תיבדל לחיים ארוכים., לא פעם בביתו .אין לי ספק שאלפי או אולי עשרות תלמידיו חשו כמוני הערכה רבה הן לבקיאותו הרבה, והן לשיטות הלימוד המקוריות בצד היותו אדם על כל המשתמע מכך.
  יהי זכרו ברוך.

 2. מרגלית חבקין

  בצער רב קראתי על פטירתו של פרופ' זקי ברק, אשר זכיתי להכירו בתקופת לימודי בטכניון וגם לאחר מכן בעת עבודתי בחברת IDC . קשה שלא לזכור את אישיותו המיוחדת, שילוב של ידע, צניעות, ענווה, לבביות וזכרון להפליא. אדם גדול תרתי משמע! יהא זכרו ברוך!

 3. גיורא ריטבו

  אין לי מילים. הערכתי אותך מעמקי נשמתי. הענווה והצניעות, המלווים בידע עצום ובחיוך קורן, המתייחס בחיבה לכל אחד. ההיפך הגמור לתרבות ה PR, הטוקבק, ה"סמוך", ה"חפלפ" , הבוטות, התוקפנות….
  אני זוכר שסיפרת לי מה פירוש השם שלך בטורקית. היית קרן שמש בליבי ובלב של סטודנטים ומרצים רבים.
  ללא ספק תהיה חסר לי כשלא יהיה לי במי להתיעץ באיזה פיתוח תרמודינמי…
  ינעמו לך רגבי עפרך

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here