פרופ' יצחק סדאי ז"ל

אבלים: אשתו, בניו, כלתו ונכדו.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 26.02.19.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב שמעון בן צבי 24, גבעתיים.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, בית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן מהטה, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, ראש האקדמיה למוזיקה לשעבר, מלחין, תאורטיקן ומחנך.

Share Button

6 תנחומים

 1. שרה ברקאי יריב

  היה אדם משכ ו ומעלה. למדתי אצלו בשנת 1957 או 1958 לפני כניסתי לאקדמיה ל וזיקה בתלאביב . הוא לימד אותי חומר של שנתיים שלוש בתקופה של חודשיים! הרמוניה, קונטרפונקט וכו'. היתה חוויה בלתי נשכחת ללמוד אצלו !! יהי זכרו ברוך !

 2. nima dicker geffen

  הלם מוחלט! עם עתון הבקר.
  מיני אבל היה לי אתמול, כשלא היה קורס של סדאיי ברשימת בסמסטר החדש. כתבתי בקשה, אוליי בכל זאת יאות, מכת הנבוט בראש היום.
  תרומתו הרב ממדית, לאורך עשורי-שנים, לכל כך הרבה אנשים איינה נתנת לסכום ותאור. שעוריו- מה שלא בחר ללמד- היו לי בעדיפות ראשונה ממש, בבריאות במחלה- צרי לנשמה. נדיבותו עם אוצרות כשרונו, יכלתו וזמנו, התיחסות אישית בתשומת לב, הקשבה והתיחסות, תמיד ובלי יוצא מהכלל, היו מעל ומעבר, מעבר למלים.
  השתתפותי עם כל אחד מבניי המשפחה ( ותודתי על תרומתם לחיי: מה שהזכיר על תגובת בנו ונכדו למשמע רצף אקורדים; על זה שהיה אדם כה טוב, נותן ותורם), אבל כבד.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here