פרופ' מיכאל אוטולנגי ז"ל

אבלים: רות; תרצה, דניאל, שירה, יואב ואדם; יותם, קרל, מקס ופלין; עליזה צוקרמן, קרן מרגלית ויורם עבר הדני.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.12.19, בשעה 11.00, בית עלמין נטף.
יושבים שבעה בבית המשפחה, דרך יתלה 45, נטף, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

חברת נמלי ישראל, הדירקטוריון וההנהלה מנחמים את תרצה פלורנטין, חברת הדירקטוריון, על מות אביה.

האוניברסיטה העברית בירושלים והחברים במרכז פריץ האבר למחקר מנחמים את רות אוטולנגי ומשפחתה על מות יקירם, מדען ומורה.

האוניברסיטה העברית בירושלים, ההנהלה, הרשות למחקר ופיתוח והפקולטה למתמטיקה ומדעי הטבע אבלות על מותו.
המנוח כיהן בשנים 1982 – 1987 כסגן נשיא למחקר ופיתוח ובשנים 1989 – 1992 דיקן הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים עליה לקברו ביום ו' ה- 04.12.20, בשעה 11.00, בית עלמין נטף. לאחר מכן תתקיים התכנסות בבית המשפחה, דרך יתלה 45, נטף.

Share Button

5 תנחומים

 1. שלמה וינר,

  רות יקירתי,
  הצטערתי מאוד לשמוע על מיכאל. עבר זמן רב מאז ההתראינו לאחרונה. ניסיתי להיזכר מתי ובאיזה נסיבות היכרנו. אם אינני טועה זה היה בבית ספר ערב לנערים עובדים ברחוב הרב קוק שנוהל ע"י משה הילמן. היינו אז סטודנטים למתמטיקה ולימדנו אצל הילמן כדי להתפרנס. הכול היה שם באוירה טובה ועליזה ולהילמן היה חוש הומור מיוחד במינו. אני זוכר שמיכאל היה בא לקחת אותך עם סיום הלימודים. בתקופה ההיא לימדו בבית הספר גם יהודה עמיחי ואשתו לעתיד, חנה עמיחי. העתיד נראה בהיר וורוד. לא היה כול רמז לאסון שניחת עליכם כעבור כמה שנים. אם זכרוני אינו מטעה אותי את נכחת בהרצאה שלי על חינוך מתמטי שבה דיברתי על שילוב של דיון בערכים בשיעור המתמטיקה.
  מי ייתן ולא תוסיפו לדאבה עוד.

 2. תמי שילה

  לרות, תרצה ויותם, היום נודע לי והצטערתי מאד. למרות שזו דרכו של עולם, זה אף פעם לא בזמן. כשזה מגיע אחרי חיים מליאים ומענינים, כמו שהיו חייו של מיכאל, וובגיל מבוגר, זו חצי נחמה.
  הכרותנו הולכת המון שנים אחורה,כמעט מאז שהתחלתי ללמד, עוד בעומריה. לתרצה הייתי מחנכת כיתה, ליפתח ז"ל – רכזת שכבה (נדמה לי), את יותם לא לימדתי, אני חושבת, אבל את פניו, הדומות לך כל כך,ראיתי הרבה בביה"ס.
  מיכאל עזר לי בזמנו בענין כלשהו שהיה קשור ליגאל, כשהיה רקטור(?) ותמיד כשנפגשנו, בהר הצופים, זה היה במאור פנים מצידו.
  מלים לא ממש יכולות לנחם, וכמו שאתם יודעים, לומדים לחיות עם הכאב והצער. ולואי ותדעו.
  תמי שילה

 3. אריאל געתון

  לרות תרצה ויותם היקרים,
  קראתי בצער על פטירתו של מורי היקר, מיכאל.
  מלבד קורסים אותם שמעתי מפיו, עשיתי את עבודת המאסטר בהדרכתו המסורה ביותר. בהזדמנות זו למדתי להכיר ולהתפעל מאישיותו ומנעימות הליכותיו. אני זוכר אותו בחיבה רבה.
  קבלו נא, את תנחומי ואת השתתפותי בצערכם.

 4. ד"ר שלמה אלון

  רות יקרה,
  נודע לי זה עתה, באיחור רב, על הסתלקותו של מיכאל, אישך, זכרו לברכה. נזכרתי בימים אותם ביליתי עמכם, בביתכם בסן פרנציסקו, בהיותכם בשבתון. מסרי נא את תנחומי גם לתרצה, אשר הייתי מחנכה, אי שם. מי יתן ולא תדעו עוד צער.

 5. ד"ר שלמה אלון

  רות יקרה,
  נודע לי זה עתה, באיחור רב, על הסתלקותו של מיכאל, אישך, זכרו לברכה. נזכרתי בימים אותם ביליתי עמכם, בביתכם בסן פרנציסקו, בהיותכם בשבתון. מסרי נא את תנחומי גם לתרצה, אשר הייתי מחנכה, בתיכון ליד האוניברסיטה, אי שם. מי יתן ולא תדעו עוד צער. שלמה אלון

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.