פרופ' משה סיקרון ז"ל

אבלים: ילדיו ובני זוגם: נעם סיקרון וסמדר נבו, אילה סיקרון ועמיחי סרי מנקס, נכדותיו: צרויה, אביטל ותמה, אחיותיו, אחיו ובני ביתם: שרה ניב, משולם סיקרון, חיים סיקרון וחנה זר.
ההלוויה תצא ביום ג' ה- 19.04.16, בשעה 13.00, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין הר המנוחות, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב טשרניחובסקי 26, ירושלים.

הנהלת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה הסטטיסטיקן הממשלתי השני בין השנים 1972 – 1993.

המכון הלאומי לחקר שרותי הבריאות ומדיניות הבריאות אבל על מותו.
המנוח היה ממייסדי המכון.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למדעי החברה והמחלקה לסוציולוגיה ולאנתרופולוגיה דמוגרפיה אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירם.

המרכז הגרעיני שורק מנחם את נועם סיקרון, עובד המרכז, על מות אביו.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עליה לקברו לגילוי מצבה ביום ו' ה- 20.05.16, בשעה 12.30, בית עלמין הר המנוחות. נפגשים במגרש החניה בכניסה לבית העלמין.

Share Button

2 תנחומים

  1. דוד חיניץ

    היתה הזכות להכיר את פרופ׳ משה בעקרון כמעט מיד אחרי כלייתי לארץ ב1981. ריכזתי את תחום מדעי החברה במועצה הלאומית למחקר ופיתוח ומשה ז״ל נכח באמצע כל הפעילויות , המחקרים והאירועים הקשורים למדיניות החברתית והציבורית שחוויתי בתוקף תפקידי ובתור אזרח פשוט. לאורך הקריירה שלי מאז הייתי פוגש אותו ונהנה מהחיוך, התמיכה, הידע והנסיון שנבע ממנו בטבעיות, כנות וענווה. הוא ייצג את כל מה שטוב במדינה ובחברה הישראלית וצר לי מאד על לכתו ואני מודה על כך שזכיתי להכיר אותו. מן השמים תנוחמו.
    שלכם
    פרופ דוד חיניץ

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here