צבי גלבוע ז"ל

בן שרה-סרקה וזאב גלבלום ז"ל

אדריכל
לוחם בגדוד 53 גבעתי תש"ח
חבר לכל אדם
אוצר בלום של ידע
הלך לעולמו בפתאומיות בגיל 93

אבלים: גליה ורוברטו, תמי ואיתי, דני ואפרת והנכדים

הלוויה התקיימה ב-17.8.2020

Share Button

8 תנחומים

 1. יהודה בוטרמן

  שלום
  אני הכרתי את צבי ז"ל לפני כ 17 שנים.
  הוא אדם מבוגר . ואני בגיל 35 בערך . כמעט יכול להיות נכד. אני אמרתי שיעורים אצל ניסן לקשור ביום שישי בבוקר בביתו . כל שבוע . וצבי ביחד עם עזי ועם יהודה קירשנבאום הגיע כל יום שישי . בלי פיספוסים. ולמד ממני הצעיר בשנים ובנסיון ובחכמה תורה. שאל שאלות וידע הרבה . פשוט ידע הרבה . אדם מהנדס . אבל באמת אדם אומן . נפש של אומן הייתה לו . רגיש מרגיש מבין . לא נתן לי אף פעם להרגיש את פער הגיל בנינו . תמיד נימוסי. למדתי ממנו הרבה.
  בתקופת הקורונה דיברתי איתו כמה פעמים . היה מאד עצוב . וגם כיבושה נפטר הוא מאד נשבר .
  הוא בוודאי יחסר לי .
  הוא זיכרון טוב עבורי .

  כותב בצער פנימי
  יהודה בוטרמן

 2. שלמה פילו

  תנחומי לכם משפחתו היקרה… לא ידעתי על פטירתו והיום ניסיתי להתקשר לברר אם תהיה ביום הזיכרון פגישה של ותיקי גדוד 53 , ולא הייתה תשובה. אבי ז"ל היה גם הוא בגדוד 53 פלוגה ב'. ביום הזכרון לפני שנתיים פגשתיו לאחרונה ולפני שנה שוחחנו בטלפון כי לא היה מפגש ונדברנו להפגש במשרדו ולעבור על תמונות מ-'48 . מאוד נהנתי מחברתו באותן נסיעות לגבעת הגדוד, מהסיפורים שלו והאישיות המקסימה שלו. מאוד מצטער ושולח לכם תנחומים כנים. אולי אשתף את התמונות אתכם.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here