קרן וד"ר מוטי שטלריד ז"ל

שרה, משה, גור ושירה טלפז מנחמים את משפחת שטלריד, שרה, אודי ואסף על מות יקיריהם.

הרופאים והחברים באיגוד הישראלי להמטולוגיה ועירויי דם מנחמים את משפחת שטלריד וצוות המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי קפלן על פטירת יקיריהם.

מושב ניר ישראל מנחם את משפחת שטרליד על פטירת האב והבת.

המרכז הרפואי ברזילי מנחם את משפחת שטלריד על מות האב והבת.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה לרפואה, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, המרכז הרפואי קפלן מנחמים את המשפחת על מות יקיריהם.
ד"ר מרדכי שטלריד היה מנהל המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי קפלן.

Share Button

תנחומים אחד

 1. רון

  איזו טרגדיה. הרופא הנאצל כל כך, עניו, כל כך אנושי, שטיפל בעצמו ביולי סרטן כל כך קשים. לא אשכח לעולם את נוכחותך באולם מקבלי הכימותרפיה. לא היית מהדברנים הגדולים אך בכל פעם שדיברת כולם השתתקו כדי להאזין בקשב רב לכל מילה שלך. איזו עוצמה!! היית סוחף לא בנפנופי ידיים, לא במרדף אחר כבוד ואגו הנפוץ כל כך אצל הרופאים, אלא באנושיותך, באישיותך, בידענותך. עשית הכל על מנת שהחולים יהיו לנגד עיניך, וכל הביורוקרטיות והמכשולים הטכניים יטופלו לאחר מכן.
  למרות שהמכון ההמטולוגי בקפלן אינו מחלקת אשפוז, לא אשכח איך באת לבדוק מה שלום יקירנו גם בשישי וגם בשבת טרחת להגיע מביתך אל המחלקה. אדם נדיר!
  בכל סוף השבוע הרצתי תמונות בראשי מפגישותינו. איזו צניעות. איזו ענווה.
  היה לי קשה לראות אותך בסבלך. אין לי מושג מהיכן שאבת כוחות לטפל בחולי הסרטן ביום, לקחת בדיקות מח עצם לאנשים (פעולה קשה ביותר), להתמודד עם תגובות החולים לטיפולים הקשים ותופעות הלוואי שלהם, לקבל ידיעות על חולים שלך שהלכו לעולמם לאחר שנים רבות של טיפולים, ובסיומם של ימים כאלה שבת אל בייתך, אל המראה הקשה של ביתך. כל כך טרגי.
  מוטי היקר, אני בטוח שמחכה לך למעלה קהילת אוהביך, מעריציך, מטופליך.
  אין לי מושג איך הצוות היקר שלך ימשיך לטפל במטופליך. זה לא פשוט לאף אחד מהם, אבל אני בטוח שזכרך יהיה חרוט לעד בלב כולנו.
  אני מקווה שיקראו במהרה למכון ההמטולוגיה שהקמת יקרא מעתה על שימך!
  לגב׳ שטלריד היקרה ולבנים, אני מאחל לכם שלא תדעו עוד צער לעולם. מוטי נטוע בלב כל אחד מכם. מורשתו תישאר לנצח. בחייו ובמותו הוא הציל אלפי אנשים, וזכותו תלך לפניו בעולם הבא כפי שהיתה גם בעולם הזה.
  קשה לומר את זה מהצד, אבל בכל זאת- חיזקו ואימצו. ליבי עימכם!
  אני לא יודע אם אתם מודעים למידת ההערכה וההערצה לה זכה ממטופליו במחלקה, מבטי ההערצה שלי, שלנו, לא ישכחו לעולם. בטח אתם יודעים, אבל בכל זאת אומר – הוא מודל לחיקוי ומושא להערצה!!
  תהא נשמתו הברוכה צרורה בצרור החיים.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here