רוני פיין ז"ל

אבלים: דורון ומשפחת פיין, עפר ועדי פיין, יעל עידו ועמית גור, שירה פיין, נטע פיין, דודי נעמי ומשפחת שליט, רותי גידי ומשפחת השמשוני.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 30.09.13, בשעה 16.00, בית עלמין פרדס חנה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב מגד 6, פרדס חנה.
המנוחה הייתה בתם של דינה ומולה שביט.

חברת דרך הים התפלה, ההנהלה והעובדים מנחמים את עפר פיין על מות אמו.

דובי אמיתי, נשיא התאחדות האיכרים וחברי ההתאחדות מנחמים את דודיק שליט והמשפחה על מות יקירתם.

אגודת פרי שומרון, ההנהלה ורולי כהן, מנכ"ל האגודה, מנחמים את דודיק שליט, יו"ר אגודת פרי שומרון, ומשפחת פיין על מות יקירתם.

משפחת ביה”ס החקלאי פרדס חנה
וענת שורץ מזכירת סניף כרמל בארגון המורים
משתתפים בצער המשפחה על מות רוני פיין ז”ל

Share Button

3 תנחומים

  1. איתי יהל

    דורון,

    שנים שלא נפגשנו מאז תקופת הלימודים, אך כאשר מקבלים מיידע על פטירת חבר או חברה, אין משמעות לשנים, גם לא למרחק הפיסי, כל שיש, זה כאב חד ועמוק, מעורב בצער על אובדן של חברה לשעבר, שמזכירה שהיו ימים יפים מאד, במיוחד בבית הספר התיכון החקלאי פרדס חנה, שהיה מאז ומתמיד משהו אחר, בנוף הרב גוני של ישראל, שולח לכם ממרחקים שחוצים יבשות וימים, למרות שגם איני בטוח, שכן מרוב שנים שחלפו, האם יש מי שהוא, שעדיין זוכר אותי, אבל בעצם זה לא מה שמשנה, מה שחשוב, שכל עוד אתם חיים בעצם, גם רוני ז"ל נמצאת, ממש בתוך תוכנו, ממש בתוך הלב, כי את רוני וגם את דורון, כל מי שפגש פעם, לעולם אותם יאהב, לעולם יזכור, תמיד הם יהיו אצלו בלב.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here