רות בורמן ז"ל

שמעון ברזילי, בגירה עידן, שלי דוד נטע ברנר, קרני ותומר שדה ברזילי והמנהלים והעובדים בחברת סובארו ירושלים מנחמים את משפחת בורמן על פטירת אם המשפחה.

הדירקטוריון, אגודת הידידים, העובדים והמנהלים בגן החיות התנ"כי ואקווריום ישראל מנחמים את מרגלית, אילן ואלון בורמן ועודד אלישר על פטירת יקירתם, ידידת גן החיות התנ"כי.

תיאטרון החאן אבל ומנחם את אייל והמשפחה על פטירת יקירתם, ידידת התיאטרון.

החברים: אלי בן טובים, דינה ומנחם רון וכסלר, דניאלה וכסלר, אורה ומיכה זק, עמליה ואמנון כהן, לאה מנדלזיס ויורם בליזובסקי, לינסיה מצנר, קרן וחגי סיטון, מירה ומשה פלדמן וחוה וצבי פלטי מנחמים את מרגלית, איל ואלון בורמן ועודד אלישר על פטירת יקירתם.

שוקי, מיקי, רונן, אביב, שגיא ואליעד ומשרד קרמר-שפירא-שניידר מנחמים את אייל בורמן ומשפחתו על מות אמו.

Share Button

4 תנחומים

 1. עוזי ברעם

  אייל יקר
  אתך ועם בני משפחתכם באבל הכבד על מותה של רותי ז"ל אם המשפחה המקסימה. תוך 4 שנים אבדתם את שני הוריכם שניהם אישים בעלי שיעור קומה.
  אין ניחומים למות אם אוהבת וקרובה לבד הידיעה שרבים וטובים אתכם בצער- בכאב.

  שלכם עוזי ברעם 0523905905

 2. מירה ומשה פלדמן

  מרגלית אייל ואלון יקרים בהלם צער וכאב שמענו על לכתה של אימא רות ז"ל. אישה אצילה יפה ונעימת הליכות. אהבנו אותה מאוד מאוד. רות היקרה תחסר לכולנו מאוד. מי ייתן ולא תדעו עוד צער. יהי זיכרה ברוך, אמן מוישיק ומירה פלדמן

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here