רחל גרינולד (לבית אלשטיין) ז"ל

אבלים: בעלה: איתמר גרינולד, בנותיה: נעמה גרינולד ואפרת דהאן, בני זוגן, הנכדים והנכדות.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 18.08.21.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב התקופה 3, ירושלים, בין השעות 09.30 – 12.30, 16.00 – 20.00.

Share Button

2 תנחומים

 1. עוזי ברעם

  משפחה יקרה
  למדתי עם רחל ז"ל בכל כיתות בית החינוך על שם ארלוזורוב בירושלים. מאז לא נפגשנו. אבל לפני יותר מ10 שנים קבלתי ממנה מכתב אחרי שזיהתה את עצמה ברומן שפרסמתי אז על שנות מלחמת השחרור בירושלים. היא בטאה געגועים לתקופה שחלפה וזיכרון של פרטים מאז.
  רחל ידעה לכתוב והצטיינה בחיבורים שאז היו רווחים בתכניות הלימודים. היא גרה בבית המעלות שהיה אז בניין ממש מודרני קרוב לבית הספר.
  רוב התלמידים היו חברי התנועה המאוחדת היא ושתי חברותיה אז רותי ווקס וניצה ליברמן היו נאמנות ל"שומר הצעיר" תנועת נוער מופלאה של פעם.
  הקשר המחודש הביא לידיעתי שהיא היום רחל גרינולד. משתתף בצערכם העמוק בזיכרוני היא תמיד תהיה הילדה היפה עם השיער השחור. שלכם עוזי ברעם

  • איתמר גרינולד

   שלום עוזי,
   אני בעלה של רחל והתרגשתי מאוד לקרוא את דבריך,
   חברתנו נירה, אשתו של זבולון אורלב, הפנתה את תשומת לבי לדבריך. אכן, דבריך מעוררים זיכרונות של תקופה יפה שלא תוכל לשוב עוד.
   אני קורא את דבריך בעיתון "הארץ" ולרוב מוך הסכמה והערכה. אני מפרסם בעיתון זה בגיליון החגים של "תרבות וספרות" וגם אעשה כן בראש השנה הקרוב.

   אינני יודע אם דבריי יגיעו אליך, ולכן אקצר. אך אשמח לכתוב לך ביתר פירוט, אם תיצור קשר:
   ithamarg@tauex.tau.ac.il
   0522409950

   בברכת תןדה,
   איתמר גרינולד

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here