רחל לאה קליימן ז"ל

המרכה לתרבות האנדלוסית ולפיוט בישראל, ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד ומוטי מלכא, יו"ר המרכז לתרבות האנדלוסית ולפיוט בישראל מנחמים את נחמה ופרופ' בר אשר על מות הבת.

האקדמיה ללשון העברית מנחמת את פרופ' משה בר אשר, נשיא האקדמיה, רעייתו נחמה ומשפחתם על מות בתם.

Share Button

3 תנחומים

  1. כלנית

    לעילוי נשמת חברתי היקרה לאה רחל בת משה. לאה הייתה אישה עם יראת שמיים מיוחדת. היא התלבשה בצניעות ודאגה להלביש את בתה בצניעות ב"ה. היה לה לב רחב, היא הייתה אוהבת לפנק אנשים במתנות, ממש מכל הלב. היא הייתה אמא מסורה ואוהבת לבתה, בתיה החמודה, וגדלה אותה עם אהבת ה' כמה שיכלה.
    למדתי לקח מכל הסיפור שלה, כמה חשוב להשלים עם חברים לאחר וויכוח כי מי יודע מה מחר יביא. אם רק הייתי שומרת איתה על קשר אולי הייתי יכולה למנוע ממנה ליפול לתוך הידיים של הנחש השטני אליעזר ברלנד אשר עשק ממנה אלפי שקלים וניצל את האלמנה המסכנה הזאת שחלתה במחלת הסרטן, ל"ע. אני מתפללת שהיא מוחלת לי שלא חידשתי את הקשר שלה אחרי וויכוח מגוחך ואני אעשה מה שאני יכולה לעילוי נשמתה.
    שנזכה שלא יהיה יותר צער בעם ישראל ונזכה לגאולה השלימה בב"א. [ה' יקום דמה]

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.