רמי ויץ ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 11.05.14, בשעה 14.00, בית עלמין כפר הנוער בן שמן. הסדרי חניה מסומנים במקום ומרוחקים מבית העלמין.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הגדרות 34, סביון.
כפר הנוער בן שמן היה נוף ילדותו של המנוח.

חברת SIMIGON מנחמת את משפחת וייץ על מות יקירם.
המנוח היה מייסד החברה ושותף בה.

קבוצת בראק קפיטל מנחמת את אורנה, גל, שי, עידו ומשפחת ויץ על מות יקירם.
המנוח היה מנכ"ל חברת BCE Green Sands.

רוני מרגלית וחברת מעוז נסיעות מנחמים את משפחות וייץ וברוש על פטירת יקירם.

שירה, אילן, נירית ואודי מנחמים את אורנה, גל, שייקה ועידו על פטירת יקירם.

Share Button

7 תנחומים

 1. אשכול נח

  לאורנה ולכל למשפחת וויץ.

  בס"ד י"א בסיוון התשע"ד 11/05/14

  דברים אודותיך, רמי.

  רמי, באנו לשהות במחיצתך וללוות אותך , במקום בו רוח החיים החלה מפעמת בך .
  תהינו תמיד ,מה מקור האצילות וחדוות החיים שנסוכה הייתה על פניך ,עד הגיענו הלום ,למקומם של אצילים וחלוצים שהקימו את בן שמן ,שהאמונה בצדקת הדרך עודדה אותם להמשיך הלאה.
  כשמך רמי , כן היית ,רם ונישא , מרקיע שחקים , מובחן 'ומורם מעם 'מהיבט יכולותיך, אך גם 'בתוך עמך, תמיד ישבת ' .
  בכל דבר , ידך , הייתה תמיד על העליונה .תמיד יזמת, תכננת ,הגית, טווית, והמצאת את הגלגל מחדש .
  סוד הליכתך ללא עת , ייוותר כתעלומה וכסוד הכמוס מהשגתנו, אך לכל ידוע ,כי מספר שנותיך על פני האדמה חשוב פחות , מהתוכן ומהמשמעות שיצקת להם.
  אנו משוכנעים ,שאתה מסיים את פרק החיים התוסס והשוקק חיים מבחינתך ,עם תחושת הגשמה עצמית , השמורה למתי מעט ,שסיפק היה בידם לעשות.
  רמי, היית , נותרת ותיוותר , נסיך ואביר החלומות של אורנה אשת נעוריך , בן יקיר להוריך, אבי העורקים לבניך ובנותיך , אך גם אביר על סוס לבן , מסמלי טייסת 133, שבלעדיהם אין השמחה שלמה.
  נזכור אותך תמיד ברגעיך היפים , בחזרך מטיסה ,עם חיוך השזור במשובת נעורים נצחית .תמיד עם הפנים קדימה , עם 'הראש בעננים' אומנם , אך עם 'טביעת' רגל משמעותית על הקרקע.
  נזכור את הרוח המליצית שאימצת ,בעשייה המבצעית הרצינית והתובענית .
  היית איש ייחודי וסגולי ,'איש אשר הייתה רוח אחרת עמו', איש עם סולם ערכים ,שהביא לשינוי ערכים ותפיסות ,לא רק בהיבט המבצעי , אלא גם במתן בסתר ובמתת יד שהטיבו עם רבים. ואלו , אנו משערים , יעמדו לך לזכות , בכל מקום אליו תפנה .
  אתה אומנם 'נאסף אל עמך', אך אתה גם יודע שזכית להימנות על עם הנצח, שגם אם פושט צורה ,ולובש צורה חדשה לעיתים ,ממשיך הוא להשפיע שפע טוב.
  היה שלום לעת עתה . אוהבים מאוד ,וכבר מתגעגעים.

  נח אשכול – שקרן מההילה שעטפה ,את צל מוטת כנפיך…

 2. בני קרוב

  עבדתי אצל רמי בפיקסל
  קבעתי להיפגש איתו אחרי הנסיעה לספרד, להתייעץ איתו על החברה שלי.. התפלאתי שהוא פתאום נעלם, ואז הוא שלח לי סמס – שיש לו תקלה רפואית… קצת צחקתי עליו, גם כשסיפר לי איזה סוג תקלה, הרי מי יכול על רמי..
  אדם סוחף, מרשים, מחובר לעצמו, מוכשר…את השנים המועטות שהיית איתו לא אשכח, אפשר להתנחם שזכיתם להיות איתו בשנים האלו, הזמן האמיתי לא נמדד בשעון, כל שנה עם רמי היתה שווה הרבה שנים של אנשים אחרים.
  אני גם בטוח שהאנשים שהוא בחר לחיות איתם הם מהסוג המשובח..אז תהיו חזקים

  בני

 3. יורם גיא

  אורנה ובני המשפחה היקרים.
  כתלמיד בכפר הנוער בן שמן בשנים 1973-79. הכרתי את רמי כ"בן עובדים" כך קראו לאותם הבנים אשר הוריהם בכפר.
  בצהרי יום שישי התאהנתי במגרש הכדורסל למרגלות "בית סנטור" את רמי לא הכרתי אני הייתי תלמיד כיתה ז רמי היה בוגר מימני. התבונן בי באצילות מספר דקות ניגש אלי ושאל אותי על נוף ילדותי בירושליםנומה הביא אותי לכפר כמו כן לימד אותי מספר תרגילים במשחק הכדורסל שלימים גרמו לי להצטיין במשחק הכדורסל. הייתי גאה בכך גם בעובדה שאימו סרקה הייתה מורה שלי לגיאוגרפייה

  יהי זיכרו ברוך

 4. גיא

  רמי היה חברי ושותפי במשך עשרות שנים. הוא היה איש חזק, עטור כשרונות, ורב משימתי להדהים. ביד ימין, במשך שנים ארוכות, הטיס בז או ציפור קרב אחרת עמוסת טילים ופצצות, והיה ראשון המתיצבים לכל משימת קו ראשון להגנת הארץ ושמייה

  וביד שמאל, בו זמנית ובשלמות ערכית מלאה, טיפח וליטף יונת שלום חזקה וצלולה, עמוסת נכונות לפשרות היסטוריות, ואהבת אדם וזכויותיו. איש מחנה השלום

  בשנים הרבות שהייתי מספר שתיים שלו בזירה העסקית, גם בימים של אי הסכמה ואפילו של ריב, לא הפסקתי לרגע אחד להעריץ את האיש הגדול הזה
  * את המעין הבלתי נדלה של יצירתיות ושל רעיונות מרחיקי ראות ומקוריים, המגובים באופטימיות אינסופית, כמעט נאיבית
  * את יכולתו להנהיג אנשים, ולהוביל אותם אחריו במצבים שנראו בלתי אפשריים, עד הניצחון שהוא, ורק הוא, הצליח להנדס
  * את הלב הרחב והנדיב שידע לתת ולתת גם כשלא היה הרבה
  * ומעל הכל, את הדרך שבה טיפח ותמך במשפחתו. בארנה והילדים כמובן, אבל גם במעגל השני והשלישי ויותר

  ארנה, גל, שיקה, ועידו היקרים – רמי הספיק לצייד אתכם בכמות ואיכות מטען, שרוב האבות שחיו חיים ארוכים הרבה יותר ממנו, לא הצליחו להעניק למשפחתם. מטען של זכרונות וחויות, אהבה וחינוך, נחישות ואופטימיות, שיספיקו לכם כדי לטוס עד אופק יומכם האחרון, בצורה שרמי, המוביל שלכם, היה גאה בה. הוא ימשיך לחיות בתוככם, לחזק ולהנחות אותכם

  ויצי – ויזון – כל יקיריך וחבריך, יודעים כמה הרבה דברים גדולים עוד היית מספיק לעשות, עם עוד כמה שנים באמתחתך, אבל מתנחמים בכל הדברים האדירים שכן הספקת, ובעיקר במשפחה המדהימה שלך, ובמאות חבריך ומעריציך

  בוכה וכואב את מותך
  גיא

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *