רנה ענוג ז"ל

אבלים: משפחות: ענוג, לירן וגרין.

משפחות שקלאי וגלזר מנחמות את משפחת ענוג על מות האם.

Share Button

5 תנחומים

 1. ורד קולק

  אני משתתפת בצער המשפחות.
  רנה וישעיהו ז״ל היו חברים טובים מאד של הורי, נעמי ויוסף קולק ז״ל, ובילו זמו רב ביחד. לאחר שאימי נפטרה, רנה דאגה לאבי ז״ל כמו אחות , היתה מתקשרת לבדוק שאכל ושהוא בסדר. כשאמא שלי ז״ל היתה בבית חולים, רנה הגיעה עם קומפוט שעשתה, ולא זזה עד שאמא לא סיימה אותו. גם לי דאגה מאד אחרי שהורי ואחי נפטרו. היתה אשה נמרצת מלאת עשיה, ואכפתיות מרגשת.
  היא תחסר לי מאד ותמיד, תמיד זכרה יהייה שמור בליבי.
  עצוב.

 2. זהר טריפון

  הכרתי את רנה כשלמדה אצלי קורס אקוורל, בשנת 2013-14, במתנ"ס בית הכרם. מאז נשארנו מיודדות. אי אפשר היה לעמוד בפני הקסם השובב של רנה. היה בה חן, זריזות של נערה, תמימות בעיניה הכחולות מאד ומבטא מקסים בעברית. ראיתי אותה לאורך השנים מאבדת בהדרגה את עצמאותה, ובכל זאת שמחה תמיד לקראתי. צר לי כל כך על לכתה של רנה היקרה והאהובה מאד.

 3. אורן מגדל

  למדתי בצער רב על מות אמך רנה ענוג. הוריך- רנה וישעיהו ז"ל היו חברים ותיקים וקרובים מימי משרד החוץ הראשונים. הם הכירו בזמן שירותם המשותפים ברומא ב- 1950 ושמרו על קשר קרוב גם אחרי שאבי- רפאל מגדל- נפטר לפני שנים רבות. אמך היתה בעיני אישה אצילה ונעימה מאוד. הכרתי בדירה בבית הכרם בזמן ביקורי עם אמי שעודנה בחיים והשתמרו בעיני זכרונות נעימים של שיחות קרובות בינהן. אני משתתף באבל הכבד שלכם בשם אמי ובשמנו. פאוסטה, מיכאלה, אראלה ואורן מגדל.

 4. Ely Rubinstein

  צר לי על פטירת רנה ענוג.עם ישעיהו ע״ה ,דיפלומט ציוני וישראלי רב זכויות, עבדתי בידידות רבה במשרד החוץ לאורך שנים,גם ביקרנום באוטבה.היתה אשה עדינה ובעלת תרבות, שידעה סבל רב.שמחתי שיכולתי לסייע לה מעט במבוכי הבירוקרטיה אחרי פטירת ישעיהו .
  חבל על דאבדין.משמים תנוחמו.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here