רס"ב עודד עגור ז"ל

צוות, ארגון גימלאי צה"ל (ע.ר.) מנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הים והיה תושב חיפה.

Share Button

6 תנחומים

 1. נעמי ב.

  הכרתי אותו כילדה, לפני כ56 שנים, במסגרת סיור עתונאים עם אבי על ה"איברהים אל אוול" שנתפסה, שם הוא שירת אז.כתבתי לו בהערצת-ילדות ולתדהמתי ענה לי וכך התכתבנו כמה שנים, עד שבגרתי.
  תמיד אזכור אותו באהבה, כבחור "ענק",בעל לב חם, כ"כ לבבי אל ילדה צעירה. במכתביו התיחס אלי כבוגרת. חלק איתי מחשבות וארועי משפחה (הולדת בנו,גל). גם לבת המצוה שלי בא. היה כ"כ גבוה ומרשים. זכור לי שנאלץ להתכופף כשעבר במשקוף הדלת… מכתביו עדיין שמורים עמי. גם צייר לי ציורים מהים.
  למשפחתו- תנחומים מעומק ליבי. אשמח אם תיצרו איתי קשר במייל.

  • ציפר אליהו

   לנעמי שלום!

   למדתי עם עודד בכיתה א' בבי"ס תל-נורדוי. לפני כשנה שוחחתי עמו בטלפון 04-8624056 . ניסיתי להשיג אותו גם היום אבל הקו נותק.

   מטעם יד מאיר וצינה דיזינגוף אני עורך ספר בו אנשים מספרים על ילדותם בת"א. זכור לי שבילדותו היה גר ברחוב הירקון בת"א.

   אם במכתביו יש סיפורים על ילדותו הייתי מודה לך מאוד על סריקתם ומשלוחם אלי, או כתיבה בתמצית מתוך מכתביו – על ילדותו.

   תודה

   אליהו ציפר 03-6040960

 2. אברהם רז,

  עודד ז"ל, היה מדריך שלי בפלוגה הימית של הפועל חיפה בשנות ה 50. מאוחר יותר נפגשנו בבה"ד חיל הים. עודד היה מדריך בביה"ס לתותחנות, ואני הייתי רכז גדנ"ע ים חיפה. מאוחר יותר בני, עפר שירת איתו במפקדת חיל הים. היה איש נעים הליכות ואהבתי אותו.

 3. בני בנגלס

  שלום רב במרומי גילי התחלתי להזכר באנשים שהיו אבני דרך בחיי ואחד מהם היה עודד שירתתי אתו על המשחתת יפו בחדר בקרת אש ואני יודע שהוא התעסק הרבה בצילום. אשמח לראות אם יש באיזשהוא מקום תמונות מהאוסף שלו. תודה מרש ותנחומיי למשפחה

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here