רס"ן כרמל קצב ז"ל

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב ראשון לציון.

Share Button

9 תנחומים

  1. ברדה גבריאל

    ברדה גבי. ראשית דברי משתתף בצער המשפחה קצב כרמל ז״ל מירושלים תנוחמו אני אישית מכיר אותו אישית משנת 1970 ים של זמן עוד לפני שהוא הלך לקורס קצינים איש עם הרבה אמוציות להצלחה והכן הוא יגשם את חלומו להיות קצין, קשה לי הכתיבה בלשון העבר אבל זאות המציאות יהיה זכרכה ברוך מברדה

  2. שמחה בן צבי

    כרמל,מילותיך הפטריוטיות חקוקות לנצח."המדים הם אגדת האמת לבני הנעורים","צריך להגן על המולדת".הצבא היה לך קודש הקודשים,דרך חיים,אהבת העם והמדינה.[אוסף נבחר ממילים ומשפטים ממכתביך כלוחם במלחמת יום הכיפורים].תיזכר לנצח. אהבתיך אהבת נפש,הזכות לגדול לצידך,ההומור, השובבות,הקונדסות לצד כובד הראש,האחריות ,עזרה לזולת ואהבת האדם. יחיד ומיוחדאתה תמיד איתי!

  3. בן צבי שמחה

    כרמל,קובי משוש חייך וגאוותך נישא אתמול.והמחשבה שהחמצת קורעת את הלב.נבצר ממני להשתתף באירוע ובחרתי להיות לצידך בזמן הזה וכמה קשה היה לראות על מצבתך את ההזמנה לחתונה ולצידה חפיסת סיגריות time שהיו חלק בלתי נפרד ממך במשך 50 שנה ,מונחים עם נר דולק.זו הייתה מחשבה ככ יפה ומיוחדת וסימן לאהבה הרבה לה זכית.מקווה שאי שם אתה יודע וחש.תמיד אתה איתי תאום סיאמי שלי. מתגעגעת לימים מאושרים,לתקופת הילדות ולתמימות האופטימית .נוח על משכבך.יקר ואהוב.אתה חסר….

  4. שמחה בן צבי

    כרמל,היום יום הולדתך ה-63.והשני מאז הלכת.כמה עצוב,קשה להתרגל לעובדה שאינך עוד איתנו.והכל ממשיך ועולם כמנהגו נוהג.והגעגוע, הזכרונות לנצח ולתמיד נשארים.יום הולדתך תמיד ישאר ויצויין כחגיגה לכל מי שהיית חלק מחייו.נוח בשלום יקר.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *