שאול סטריקובסקי ז"ל

טחנת קמח יפו, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את משפחת סטריקובסקי על מות יקירם.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 06.03.16.
יושבים שבעה בבית משפחת צ'רבינסקי, רחוב לאה 15, חיפה.
המנוח ניהל את טחנת קמח יפו.

הטחנות הגדולות של א"י בע"מ מנחמות את משפחת סטריקובסקי וטחנת קמח יפו על פטירת יקירם.

טחנות ישראליות בע"מ, קובי פולטורק, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את דליה טרניו, משפחת סטריקובסקי וטחנת קמח יפו בע"מ על פטירת יקירם.

Share Button

2 תנחומים

 1. עודד גנני, דגניה א'

  לכל המשפחה והקרובים,

  שמי עודד גנני. אני חבר קיבוץ דגניה א'. הכרתי את שאול בעת עבודתי במפעלי "שאן" בעמק בית שאן בין השנים 1990-1994. נוצר בינינו "קליק" מהיר ובמשך הרבה שנים היינו בקשרים חברתיים מעת לעת. עלתה גם אפשרות לקיום קשרי עבודה אך בדרך כלל היו אלו פגישות "ראש בראש" על כוסית קורבזייה משובח כשאני יוצא משם מסוחרר מעט גם בגלל הקוניאק אך בעיקר בגלל הסיפורים של שאול ואישיותו המיוחדת פגישתנו האחרונה היתה בבית בזכרון עם זוגתו.
  שלשום עם היוודע על השריפות בזכרון התקשרתי לברר מה קורה. לאחר שיומיים הטלפון היה מנותק חשדתי במשהו כי ידעתי ששאול כבר לא היה במיטבו.
  צר לי שנודע לי על פטירתו דרך האינטרנט ובאיחור כה רב!
  אבד לי חבר יקר וקרוב – אם כי לא יצא לנו להפגש הרבה בעת האחרונה.
  לילדיו – איננימחדש לכם כי היה לכם אב יקר. איש שהקים את עצמו מן האפר תרתי משמע ובנה את עצמו, משפחתו ותרם לבנין הארץ ללא כל מליצה.
  התנחמו בכך שזכיתם באב שכזה.

  בזכרון מחבר אהוב,
  עודד גנני

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.