שושנה מור ז"ל

שובל, עמותת גמלאי שירות הביטחון הכללי, אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירתם, חברת העמותה.

Share Button

תנחומים אחד

 1. נאוה טיבט

  שושקה דודתי האהובה והיקרה ז״ל, הכל היה כל כך מהר ובלתי נתפס שאת כבר לא איתנו ולא אוכל לשוחח איתך מדי יום ולשאול לשלומך ואם את זקוקה למשהו ולכל עזרה שהיא , ולא נוכל לטייל יותר בנופים הירוקים שכה אהבת, ולא נוכל לבקר ולאכול יחדיו במסעדות שאותן אהבת ולהתענג מכל ביס וביס, ולא נוכל לצחוק יותר יחדיו ,, ולא נוכל ללכת לצפות בסרטים בבית הקולנוע ביחד , ולא אוכל לשמוע יותר את ההומור הציני שלך שבכל הומור היה סוג של מסר , ואת תמיד אמרת לכולם שאת בסדר גם כשאני ידעתי שזה ממש לא בסדר , אותי את שיתפת ברגעי הכאב והדיכדוכים והכאבים שהיו באים והולכים ,כך נעלם לנו כל הביחד שהיה לנו עד עכשיו , אבל הזכרונות והחוויות יישארו עימי לעד וילוו אותי בכל רגע ורגע .
  את שעותייך האחרונות בחיים היתה לך תקווה שעוד תחיי!!
  חיכית לנס , אבל לנגד עיננו הוא התמוסס , ואת הלכת מאיתנו כשאת שוכבת לישון במיטתך בחדרך , והנחמה היחידה היא שלא סבלת ברגעייך האחרונים אבל רצית מאוד להמשיך ולחיות כי אהבת את החיים וכעת הכל נגדע בעבורך .
  הלב בוכה , הנשמה כואבת ומסרבת להאמין .
  הלוואי והיית איתנו לעוד שנים רבות ,, והיינו נוצרים עוד חוויות וזכרונות , ודאגות ואהבות ,, הלוואי😥😓
  נוחי על משכך בשלום דודתי האהובה עם הנפש הצעירה והמראה הצעיר,, ארור הוא הסרטן שלקח אותך מאיתנו.
  יהי זכרך ברוך .
  כבר מתגעגעת ואוהבת המונים♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.