שרה (שרי) רובינשטיין מנדל ז"ל

אבלים: בנותיה: אחינעם ואביגיל מנדל, הוריה: מרים ואליקים רובינשטיין, אחיותיה ואישיהן: הדסי ואיתי גסנבאור ובני ביתם, חגית ודניאל גרינברג ובני ביתם, שלומית ושחר יששכר ובני ביתם, המשפחה, חברותיה וחבריה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 27.10.16, בשעה 11.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין הר המנוחות גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב שמעוני 62 (התקופה 13), קומה 4, ירושלים.

לשכת עורכי הדין בישראל מנחמת את כבוד השופט אליקים רובינשטיין, המשנה לנשיאת בית המשפט העליון, על פטירת הבת.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים, יו"ר הועד, חברי הועד וחברי הלשכה אבלים ומנחמים את כבוד השופט אליקם רובינשטיין, משנה לנשיאת בית המשפט העליון, רעייתו עו"ד מרים רובינשטיין והמשפחה על פטירת הבת.

הנהלת הרשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול, צבי הנדל, יו"ר, עו"ד איתן גורני, מנכ"ל בפועל והצוות מנחמים את השופט אליקים רובינשטיין, המשנה לנשיאת בית המשפט העליון, ממקימי הרשות ויושב הראש שלה, רעייתו מרים ובני ביתם על מות הבת.

החברה לאיתור ולהשבת נכסים של נספי השואה, היו"ר, הדירקטוריון, המנכ"ל והעובדים מנחמים את מרים ואליקים רובינשטיין והמשפחה על מות בתם.

קרן גבריאל שרובר מנחמת את כבוד השופט אליקים רובינשטיין, עו"ד מרים רובינשטיין והמשפחה על פטירת הבת.

מרכז זלמן שזר לחקר תולדות העם היהודי, אפרים הלוי, יו"ר המועצה הציבורית וחברי המועצה הציבורית, מיכל נקר, מנכ"לית, עובדי המרכז ובאי המרכז מנחמים את עו"ד מרים רובינשטיין, סגנית יו"ר המרכז, והשופט אליקים רובינשטיין, המשנה לנשיאת בית המשפט העליון, על פטירת בתם.

שרת המשפטים, היועץ המשפטי לממשלה, המנהלת הכללית, פרקליט המדינה והעובדים במשרד המשפטים מנחמים את אליקים רובינשטיין, המשנה לנשיאת בית המשפט העליון והיועץ המשפטי לשעבר, ומרים רובינשטיין, המשנה לפרקליט המדינה לשעבר, על פטירת בתם.

מדרשת או"ת לינדנבאום, הרב אהד טהרלב, הצוות וחברותיה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, בוגרת המדרשה.

Share Button

11 תנחומים

 1. רום אליהו

  נכחתי היום בלוויה עם רעייתי הדס. ההספדים היו מרגשים וכנים עד דמעות.
  חרף ההיכרות המשפחתית עם שרי, גיליתי עד כמה היא היתה אשת אשכולות
  עם רגישות עצומה לפרט ואהבת אדם באשר הוא. החיוך שלה לא מש לי מהזכרון.
  יהי זכרה ברוך.

 2. אלי אייל

  אליקים יקר לי,

  אמנם באחת משיחותינו הטלפוניות סיפרת לי על מחלתה הקשה של בתך שרה ובכל זאת הידיעה על מותה הפתיעה וציערה אותי מאוד. אני מקווה כי אתה ואשתך מרים תתאוששו מן השבר ותמשיכו שניכם בעבודתכם החשובה וכל זאת באמונת שמים חרישית כדרך חייכם. בשל מצבי הבריאותי לא היה באפשרותי להגיע לשבעה.

  מוקירך,
  אלי אייל

 3. דבורה אברמובסקי- מן

  מרים ואלי היקרים,
  זה עתה שמעתי על האסון שפקד אתכם , (היינו בארה"ב וחזרנו לא מזמן)
  בלב דומע ובכאב עמוק מנסה אני לכתוב כמה מילות ניחומים, ולא מוצאת את המילים המתאימות. כי איך אפשר לנחם הורים על לכתה של בת? זוכרת אני אותה בהיותי אצלכם בושינגטון כילדה קטנה ובהמשך. קשה לעכל. מאז הבשורה אני רק קוראת עליה ולומדת על דמותה המיוחדת. גם סיפרו לי על גבורתה . והמשכיל בעת ההיא ידום.
  המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים .יתן ה' לכם כוח להתמודד עם הכאב העמוק ולהתנחם בילדיה ובכל המשפחה
  כואבים ובוכים.
  דבורה וסטנלי מן וכל המשפחה

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.