תא"ל (מיל') יצחק זייד ז"ל

תא”ל (מיל’) יצחק זייד ז”ל

אבלים: אשתו: דינה זייד, ילדיו: תמי ואלי ינאי, אורנה ורחמים בן יוסף, אייל זייד, נכדיו: הלית ויובל, הדר, נמרוד, תם ואמיר, ענת, מתן, ניתאי, לי ומילה, ניניו: נעמי, אמיתי, יערה ונועם.
ההלוויה תערך ביום ד' ה- 10.04.13, בשעה 14.30, בית עלמין שיכון ותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב סמילנסקי 28 א', נתניה.
המנוח היה יקיר העיר נתניה.

צוות ארגון גימלאי צה"ל (ע.ר.) מנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה תושב נתניה.

הנהלת משרד הביטחון וארגון גמלאי משרד הביטחון מנחמים את המשפחה על מות יקירם.

החברים מהצבא, המחתרות ו"הפרלמנט" מנתניה מנחמים את משפחת זייד על מות יקירם.

העמותה לטיפוח מורשת חיל העורף לדורותיו, ההנהלה והחברים מנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

שנה חלפה מאז נפרדנו מיקירנו
תא"ל מיל. יצחק זייד ז"ל
נפקוד את קברו
ביום שישי, ב' באייר, 2.5.14, בשעה 11:00, בבית העלמין בנתניה
המשפחה

מודעת אזכרה ידיעות אחרונות 29.4.14

Share Button

14 תנחומים

 1. עדנה רימון

  תא"ל יצחק זייד מפקדי ובן משפחתי נפרד מהעולם הזה. (‏6‏ תמונות)
  תא"ל יצחק זייד מפקדי בבה"ד 4 – 1962, נפרד מעולם החיים. הייתי מזכירתו של אדם משכמו ומעלה, שהסתבר עם היכרותנו שאנו בכלל משפחה. עם יצחק ודינה'לה נפגשנו בשמחות ואירועים, ואף בעידודו ערכנו בביתינו ערב 'סופת שירה' ל-3 סוללות הפטריוט שהגנו עלינו במלחמת המפרץ הראשונה. את ימי הולדתו של יצחק חגגנו עם האקורדיון שהוא כ"כ כ"כ אהב. בחדרו של תא"ל יצחק זייד הכרתי את בעלי שהיה בבסיס בה"ד 4 מ"פ. משם ליוו אותנו יצחק ודינה'לה לחופה, וחגגו איתנו את שמחתינו. כשנפל בעלי עמוס ז"ל בלבנון, דינה'לה ויצחק אימצו את בניי ואותי לליבם לאורך כל השנים. יצחק אף נטל חלק בסרט לזכר עמוס ז"ל, ודאג בתור יו"ר צוות להזמין אותי לאירועים ארציים כדי לנגן על הבמה שירי ארץ ישראל עליהם צמח. תא"ל יצחק זייד ז"ל, אנא קבל ממני הצדעה ארוכה על הזכות שהיית לצידי 51 שנה, ושימשת לי ולכל פיקודך וחבריך דוגמא ומופת. לדינה'לה ולכל המשפחה חיבוק ענק וניחומים. יהי זכרך ברוך!

 2. Edna Rimon עדנה רימון

  לדינה לילדים ולכל המשפחה, ניחומים על מותו של יקירכם תא"ל יצחק זייד. היתה לכם זכות ענקית להיות חלק מאושייה ייחודית, יהלום של ארץ ישראל היפה , אדם בעל נפש רגישה, עם שפע ערכים וכבוד לזולת. ויחד עם זה אתם הייתם הגאווה שלו .

  על שולחנו בבה"ד 4 היה כתוב: "אל תלחם בבעיה! פתור אותה!!!"

  (בנימין זאב הרצל) " ענפים רבים יבולו, יפלו מעלינו, אך גזענו חי וקיים לעד"

 3. ריגלר נתי

  ליצחק התוודעתי פעמיים…כשהייתי חייל במחנה מטכ"ל וצורפתי לנבחרת קליעה מטכ"ל…עם רובי מאוזר חדשים מייצור של תע"ש…יום אחד בשעת האימונים במטווח בפלמחים…הגיע קצין מרשים למקום אשר מעולם לא ראיתיו, ללא כל גינוני טכס והבדלי דרגה, הרצה בפנינו כיצד ואיך עלינו לטפל ברובה וכיצד להגיע למצב ירי אופטימאלי…הוא הדגים לנו מעשית כיצד יש לעשות כן, עם יד אחת…אנו היינו בהלם!!!
  כאשר הייתי חבר מועצת עיריית נתניה, פגשתי את יצחק בעת הטכס החודשי לאיזכור חללי צה"ל בבית יד לבנים, סיפרתי לו על ההיכרות דאז…ומאז נפגשנו לא אחת באירועים כאלה ואחרים…שוחחנו והחלפנו מילים על דא והא, אהבתי את האיש את האדם טוב הלב הזה…יהי זכרו ברוך.

   • עדנה

    מילה יקרה. אני כ"כ כ"כ מבינה אותך. לאבד סבא יקר זו אבידה כבידה מאד ואז נוצר חלל עצום!קוראים לי עדנה ושם משפחתי רימון. סבא היה חבר טוב מאד שלי והוא גם היה המפקד שלי. הייתי המזכירה של אבא בבה"ד 4 ושם הכרתי קצין נחמד שסבא אהב אותו מאד וגם אני התאהבתי בו. סבא שלך היה מפקד נערץ והא אישר את חברותינו ואף הוא וסבתא דינה נסעו לחתונה שלנו בקיבוץ אשדות יעקב איחוד בעמק הירדן.
    לימים לאחר שבעלי נפל בלבנון ערכתי סרט לזיכרו בו סבא מדבר עליו על עמוס רימון ז"ל. יש לי קיר בפייסבוק וכתבתי על סבא כמה מילים לזיכרו. גם נתתי קישור לסרט 'עץ הרימון' שבו סבא מדבר איתי על בעלי ז"ל.
    סבתא דינה אהובה מאד עלי וגם יעל רוני חזי, ואבא שלהם יוסי חנקין. אחותי אביבה נשואה לבן דוד של יוסי חנקין ששמו יצחק גלזר והוא גר באוסטרליה.
    בפייסבוק שמתי גם תמונות של סבא שר ביום הולדתו ואני מנגנת לו באקורדיון.

    שמי בפייסבוק Edna Rimon ואולי תוכלי לראות. גם אם תכתבי את שמו של סבא בגוגל תוכלי לראות את הסרט ואת התמונות בקפה דמרקר.
    נשיקות וחיבוק ענק. ואני בוכה ביחד איתו על לכתו של סבא שהיה יקר למאות ואלפים אנשים יקרים כמותו אך הוא היה הענק שבין כולם!!! ענק זו לא מילה!

    שלך אוהבת

  • עדנה

   לי ומילה יקרים. גם אנחנו עצובים מאד מאד על מותו של סבא יצחק האהוב שלכם.
   אנחנו מחזקים אתכם ומחבקים חזק חזק. אהבנו מאד את סבא יצחק שהיה איש ענק, דמות חינוכית בצה"ל ועשה למען המדינה הרבה הרבה מאוד. אך בוודאי סבא היה בעל נפלא לסבתא דינה'לה ולכל המשפחה שלכם.
   אנחנו נבוא לסבתא מחר יום ששי בבוקר.

   נשיקות ואהבה

 4. מי-טל רבקה ודוד

  דינה ומשפחת זייד היקרים לנו מאד.
  בצער וזעזוע עמוק וכואב קראנו היום על מותו של יצחק היקר לנו מאד.
  שנים רבות חלפו מאז נפגשנו והמשכנו בדרך ארוכה, ארוכה מאד.
  מאז עצירתו באותו לילה חשוך לחייל בודד באישון לילה, חייל שהיה אמיר שלנו והביא אותו אלינו הביתה. אמיר לא הפסיק לספר על אותה נסיעה ועל שיחתו המיוחדת עם הקצין המיוחד והמרשים שנים רבות. לצער כולנו אמיר נהרג במבצע "כחול וחום" בלבנון ומאז הייתם לנו משפחה תומכת ונפלאה.
  יצחק היה עבורנו דמות מופת ואדם רגיש ונפלא.
  דמותו לא תשכח, נשתדל להגיע לביקור לפני יום הזיכרון.
  שלכם, רבקה ודוד מי-טל

 5. יובל לפיד

  תמי יקרה, שמענו על מותו של אביך, אנו יודעים איזה איש מופלא היה, ודבר ראשון שעלה הוא סיפור התפוח והעץ- "התפוח לא נופל רחוק מהעץ".
  משתתפים בצערך ובצער המשפחה מהשמים תנוחמו ולא תוסיפו לדאבה עוד.
  בלהה ויובל לפיד.

 6. שמעון אוחנה

  תא"ל יצחק זייד ז"ל
  איש ענק מלח הארץ בעל אישיות מיוחדת התחבר לעם כולם אהבו אותו, אדם מיוחד ומוערך על ידי כל מי שהכירו. משתתפים בצער המשפחה, יהי זכרו ברוך
  אסתר ושמעון אוחנה צפת

 7. אירית אברמוב

  לדינה תמי אורנה ואייל היקרים
  היום נודע לי על מותו של יצחק (איציק)
  משתתפת בצערכם הרב. איציק היה איש מקסים עם לב ענק שמאז ימי ילדותי אני זוכרת את נוכחותו הטובה. גם תרומתו לצבא ולמדינה היו מתוך נתינה ואהבה גדולה.
  יהי זיכרו ברוך
  אירית

 8. אירית וקובי זייד

  לדינה הילדים והנכדים היקרים.
  חלפו שנתיים, והצער והכאב על האבדן נשאר. יצחק השאיר אחריו מורשת כל כך גדולה כל כך מפוארת עשייה כל כך ערכית שיש לכם ולכולנו במה להיזכר וממי ללמוד.
  יהי זכרו ברוך
  אוהבים ומחבקים אירית וקובי זייד

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here