תום וקסלר ז"ל

אבלים: הוריו: שפי ומנחם וקסלר, אחיותיו: דר ומאי וקסלר, סבתו וסבו: ציפי ורוביק אסנין.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 05.11.12, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית אביו, מנחם וקסלר, רחוב עטרות 7, תל אביב.

חברת לויטה ציוד לבניין מנחמת את מנחם וקסלר על מות יקירו.

ירון מילר וחברת השטיח המעופף מנחמים את משפחת וקסלר על מות הבן.

ההנהלה והעובדים בחברת מעוז נסיעות ובנצי ברזיל מנחמים את מנחם וקסלר והמשפחה על מות הבן.

איגוד הכדורסל הישראלי, אבנר קופל, יו"ר האיגוד, יעקב בן שושן, מנכ"ל האיגוד, העובדים, ההנהלה והפעילים מנחמים את רו"ח מנחם וקסלר והמשפחה על מות הבן.

נחום קודנצ'יק ובני ביתו, יוסי אנוך ובני ביתו וצוות משרד רואי חשבון וקסלר, קודנצ'יק, אנוך ושות' מנחמים את שפי, מנחם, דר ומאי על מות יקירם.

שפי ומנחם וקסלר ודר ומאי וקסלר מודיעים כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים התייחדות עם זכרו ביום ה' ה- 24.10.13, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.

Share Button

4 תנחומים

 1. ענת ואבישי

  לכל משפחתו של תום ומכריו כאב לנו מאד לשמוע , תום היה ילד מקסים אותו זכינו להכיר במהלך השנה האחרונה .אנו טיפלנו בכלבתו האהובה פו שהייתה חלק משמעותי מחייו, פגשנו אותו הרבה במהלך השנה האחרונה וחלק בלתי נפרד מאותן פגישות היו שיחות אודות חייו והקשיים שעמדו בפניו. היו לו לא קל אך היה נראה כי הוא אמיץ וחזק. אנחנו יודעים כי מדובר בבחור מקסים עם לב של זהב הצטערנו מאד לשמוע כי הכל נגדע כך ממש בהתחלה .
  ענת ,אבישי וכל צוות "הקליניקה"
  מרכז וטרינרי תל אביב

  • מזי כהן

   שפי, מנחם, דר ומאי היקרים, כואבת את כאבכם העמוק על מות יקירכם תום.
   מהכירותי אותו גיליתי קסם של בחור, תמיד מחייך ומשתף, קשה לעכל את הבשורה הקשה הזו וקשה עוד יותר הידיעה כי חייו נגדעו בשיאם.
   שלא תדעו עוד צער.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here