תמימה הלל (לבית רוזנר) ז"ל

אבלים: שלמה הלל והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 13.12.11, בשעה 11.30, בבית העלמין בהר הרצל ירושלים.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

מועצת העמותה, הוועד המנהל, ההנהלה והעובדים במועצה לשימור אתרי מורשת בישראל מנחמים את שלמה הלל, נשיא המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל והמשפחה על פטירת הרעיה והאם.

הועדה לציון עלייתה והשגיה של יהדות בבל, דוד פתל ועובד בן עוזר מנחמים את שלמה הלל והמשפחה על פטירת הרעיה והאם.

ראובן (רובי) ריבלין, יושב ראש הכנסת, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר ועובדי הכנסת מנחמים את שלמה הלל, יושב ראש הכנסת האחת עשרה והמשפחה על מות רעייתו.

מרכז זלמן שזר, ההנהלה והעובדים מנחמים את שלמה הלל על פטירת רעייתו.

החברים במעגן מיכאל מנחמים את שלמהל'ה הלל והמשפחה על פטירתה.

ארגון עובדי הבנק הבינלאומי ובנק פאג"י בע"מ מנחמים את עו"ד ארי הלל ומשפחתו על מות אם המשפחה.

Share Button

3 תנחומים

 1. חנה ומנחם בן-ימי

  היום הזכרנו נשכחות והגענו ליום בו, חנה אשתי ואנוכי, נפגשנו לראשונה. היה זה לפני כ-65 שנים, בקבוצת הצופים א' ליד רחובות, שנינו עולים חדשים, ולמדנו עברית אצל תמימה רוזנר. אני (מנחם) אחר כך עבדתי עם תמימה במכון אילון, עד פרוץ מלחמת העצמאות והתגייסותי לחיל הים. ב-1950 חזרתי לקבוץ, אז מעגן מיכאל ושם פגשתי אותך, שלמה'לה, כפי שקראו לך, כשעבדת בקיבוץ בין השליחויות.

  גלשנו באינטרנט לזכר הימים ההם, חיפשנו את תמימה ואותך, ולבסוף מצאנו את ההודאה הזו. אם תקרא אותה, אז דע שאנו עוד זוכרים את שניכם. חג שמח וכל טוב, חנה ומנחם.

  FACEBOOK – MENAKHEM BEN-YAMI
  www.benyami.org
  benyami@actcom.net.il

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here