תמר רוז ז"ל

אבלים: ילדיה: עודד רוז ושיאן רוז בן סירה ובני ביתם, נכדיה: אביב, אורי, יואב, נועם ויונתן וחתוליה.
יושבים שבעה בביתו של עודד רוז בכפר הירוק, בימים שבת – שני ה- 13-15.11.21, בין השעות 16.00 – 22.00, ביקורי ניחומים בתיאום מראש בטלפונים: 054-4587334, 054-4674629.

Share Button

2 תנחומים

 1. מנחם סגל

  עודי ושיאן היקרים,
  ליבי נשבר בקרבי. רק לפני כמה ימים שוחחתי עם אמא ולא תיארתי כי היא במצב כזה. קשה לי לכתוב את שבליבי ונשוחח בעל פה. אך זאת אומר כי אמא הייתה מיוחדת ואחת.
  מנחם סגל וביתו.

 2. עליזה גרינברג-אילת

  תמר אהובה ויקרה, היכרנו למעלה מ-40 שנה עוד מימי מלון דן אכדיה שם נהגה לשחק טניס תמירה ויפה בבגד הספורט ותמיד צוחקת עם קולה הנעים ועיניה הבורקות. אהבתה לחתולים לא ידעה גבולות והייתה מסורה בכל נימי נשמתה. במהלך השנים ניפגשנו והתקרבנו, אם בהליכה לעיתים לבית קפה ביחד או להצגה בבית חיל האויר או לסרט. השיחות בינינו ניסובו תמיד סביב החתולים ומה יהייה עליהם אחרי לכתה מהעולם, זה היה נושא שמאד הטריד אותה. בשיחותינו הטלפוניות לעיתים הייתה מתרפקת במיטתה כשהיא מוקפת בחתוליה ומתמוגגת מנחת. דבר מותה היכה בי בתדהמה ובכאב עמוק קולה מצטלצל באוזני והפרדה ממנה קשה מלהכיל. היא הביאה הרבה טוב לב והתחשבות בזולת לעולם הזה.
  יהי זיכרה ברוך.
  בכאב עמוק עליזה גרינברג-אילת ובני משפחתי

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here